ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Πού πήγαν όλοι?
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Καφές και κουβεντούλα
 Πού πήγαν όλοι?
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  09:52:08  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
....αν υποψιαστώ ότι όλοι έχετε ξεκινήσει σπορά και χαθήκατε....

......θα ξεκινήσω κι εγώ σήμερα....(αλλά θα προσπαθήσω να μη χαθώ)

kit_tik
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  10:19:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kit_tik  Απάντηση με παραπομπή
α οχι, εγω τουλαχιστον περιμενω μεχρι τελος του μηνα (και πρεπει να βαλω μια σειρα να δω ποια θα πανε πρωτα κλπ.
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  10:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Σειρά, με τι κριτήρια?
Κορυφή σελίδας

ivan
New Member MEMBER CLUB

80 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  11:38:33  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ivan  Απάντηση με παραπομπή
τελευταίες μέρες, οι πληροφορίες με το σταγονόμετρο....
λες και ποτίζω τους κάκτους χειμωνιάτικα.
Κορυφή σελίδας

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  14:32:28  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
Περιμενουμε την ανοιξη...
Οι κακτοι πανε καλα αν και μερικοι ειναι στο οριο της αφυδατωσης
Παρατηρησα οτι δεν ειναι καλο να αγοραζουμε γυμνοριζους κακτους μικρου μεγεθους γιατι πολλες φορες ερχονται πολυ αφυδατομενοι και δεν την βγαζουν τον χειμωνα
τωρα διαπιστωσα οτι ενας μικρος glandulocactus με ωραια αγκαθια μαλλον μετατραπηκε σε μουμια...ισως θα ηταν καλυτερα να τον ειχα αφησει εκτος θερμοκηπειου
25 βαθμους εχει αυτην την ωρα στο θερμοκηπειο
kaktos καλη σπορα

Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  19:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:

......θα ξεκινήσω κι εγώ σήμερα....(

Άργησες ....
τα δικά μου σε λίγο..........ανθίζουν...
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  19:53:53  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
τελευταίες μέρες, οι πληροφορίες με το σταγονόμετρο....
λες και ποτίζω τους κάκτους χειμωνιάτικα.

μην πιάσουμε και κανέναν μύκητα απο την πολλή πληροφορία......
Κορυφή σελίδας

kit_tik

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  21:21:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kit_tik  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Σειρά, με τι κριτήρια?

έλα ντε... χαμός γίνεται... ίσως κατι τροπικά που θελουν ζεστη να πανε προς το τελος της σειρας και οι κακτοι να μπουν πρωτοι πρωτοι.

χαμος γινεται, τι να πρωτοβαλω;;;
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  21:48:52  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

quote:

......θα ξεκινήσω κι εγώ σήμερα....(

Άργησες ....
τα δικά μου σε λίγο..........ανθίζουν...

...όταν τα δικά μου θα φυτρώνουν.....εσύ θα μαζεύεις σποράκια

...τελικά το άφησα για άλλη μέρα (αύριο?), σήμερα είναι Παρασκευή και 13...
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  22:07:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kit_tik

quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Σειρά, με τι κριτήρια?

έλα ντε... χαμός γίνεται... ίσως κατι τροπικά που θελουν ζεστη να πανε προς το τελος της σειρας και οι κακτοι να μπουν πρωτοι πρωτοι.

χαμος γινεται, τι να πρωτοβαλω;;;

Α, εσύ έχεις και διάφορα άλλα φυτά!...εγώ μόνο με τους κάκτους
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  23:36:41  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
...τελικά το άφησα για άλλη μέρα (αύριο?), σήμερα είναι Παρασκευή και 13...

Έχασες...όποιος έσπειρε σήμερα θα έχει μεγάλη "παραγωγή" σέ κριστάτα μονστροσους και βάριε-γάτα.
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Feb 2009 :  23:54:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Προλαβαίνω ακόμηηηηηη..... έχω ακόμη 7 λεπτά!!
Φυσικά, ό,τι βγει σε "τερατέ" .... δεν το κρατάω, δηλώνω από τώρα ότι θα το χαρίσω!
Κορυφή σελίδας

kit_tik

Greece
316 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Mar 2009 :  22:44:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kit_tik  Απάντηση με παραπομπή
τριημερο, λαγανα και χαρταετος! ισα ισα που σηκωθηκαμε και εριξα ενα ποτισμα στα σπορεια, το μπαλκονι εχει ακομα τα σακια με χωματα και τυρφες οπως τα πηρα χτες...
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Mar 2009 :  09:33:22  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Να υποθέσω ότι όλοι βρισκόμαστε σε κατάσταση....
?
Κορυφή σελίδας

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Mar 2009 :  12:04:01  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
λαθος
σημερα συνεχιζω τις μεταφυτευσεις, συνεχως ανακαλυπτω σε διαφορα μερη του μπαλκονιου κακτακια που θελουν μεταφυτευση(το παρακανα φετως με τις αγορες...)
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Mar 2009 :  12:36:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ακριβώς αυτό εννοούσα: gardening, όχι πότισμα συγκεκριμένα
Καλές μεταφυτεύσεις!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Mar 2014 :  07:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Επ!!!
Κακτοπαρέα?
Τι έγινε?
Το κλείσαμε το μαγαζί?

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Arsenios
Junior Member MEMBER CLUB

Cyprus
212 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Mar 2014 :  02:39:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Arsenios  Απάντηση με παραπομπή
ναι , πολυ ησυχια τον τελευταιο καιρο! χεχε

Αρσένιος!!

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Mar 2014 :  21:22:25  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά καλησπέρα.
Αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια αυτόν τον καιρό,συνήθως υγείας αλλά κ προσωπικά.
Προσπαθώ να βρω λύσεις όσο μπορώ αλλά δεν λύνονται αμέσως θα μου πάρει λίγο καιρό απ'ότι βλέπω κ μέσα σ'όλα αυτά μου κόβουν το τηλέφωνο και συνεπώς και το ιντερνέτ γι'αυτό δεν έμπαινα τόσες μέρες.
Σήμερα παρακάλεσα την γειτόνισσα να μπω λίγο στο δικό της για να σας πω τι συμβαίνει μην νομίζετε ότι δεν ήθελα να γράψω και να την κάνω με ελαφρά.
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο κ ελπίζω σύντομα να διορθωθούν τα προβλήματά μου όλα.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Mar 2014 :  07:09:51  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Παιδιά καλησπέρα.
Αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια αυτόν τον καιρό,συνήθως υγείας αλλά κ προσωπικά.
Προσπαθώ να βρω λύσεις όσο μπορώ αλλά δεν λύνονται αμέσως θα μου πάρει λίγο καιρό απ'ότι βλέπω κ μέσα σ'όλα αυτά μου κόβουν το τηλέφωνο και συνεπώς και το ιντερνέτ γι'αυτό δεν έμπαινα τόσες μέρες.
Σήμερα παρακάλεσα την γειτόνισσα να μπω λίγο στο δικό της για να σας πω τι συμβαίνει μην νομίζετε ότι δεν ήθελα να γράψω και να την κάνω με ελαφρά.
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο κ ελπίζω σύντομα να διορθωθούν τα προβλήματά μου όλα.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Κική

Καλημέρα!

Κική!
Καλή δύναμη.
Εύχομαι να τα ξεπεράσεις όλα το συντομότερο.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 17 Mar 2014 07:32:25
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Mar 2014 :  07:22:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Κι εγώ τρέχω με διάφορα προβλήματα, εύχομαι όλοι να είμαστε πίσω σύντομα στις κακτοσυζητήσεις μας!
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Mar 2014 :  14:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σε όλους, είμαι σε φάση μετακάμισης, γι αυτό χάθηκα απο το forum. θα παρει λιγο καιρό για την νέα σύνδεση που θα κανω. Να ειστε όλοι καλα, θα τα πούμε πιστεύω συντομα.

TzO
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.27 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000