ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Δεν εμφανίζονται φωτογραφίες κάποιων μελών
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Σχετικά με το Cactus.thelo.gr
 Σχόλια - Προβλήματα - Υποδείξεις
 Δεν εμφανίζονται φωτογραφίες κάποιων μελών
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Χρήστος
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
613 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Jan 2009 :  01:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Click to see Χρήστος's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος  Απάντηση με παραπομπή
ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΛΩΝ Π.Χ. ΤΟΥ ARISKAL ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ????????

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Jan 2009 :  09:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από CHRISTOS

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΛΩΝ Π.Χ. ΤΟΥ ARISKAL ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ????????

Χρήστο εννοείς δεν εμφανίζονται εδώ στο φόρουμ στον υπολογιστή σου ή όταν κάνεις κλικ επάνω τους??
Από εδώ απ' την gallery του ariskal τις βλέπεις?
http://good-times.webshots.com/album/569692506PhmnJu

Κορυφή σελίδας

Χρήστος

Greece
613 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Jan 2009 :  00:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Χρήστος Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος  Απάντηση με παραπομπή
Δεν εμφανίζονται στο forum αλλά στην gallery ναι, όπως και του carlos. Του Κώστα, του Στέφανου και οι δικές σου εμφανίζονται κανονικά.
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Jan 2009 :  16:16:24  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από CHRISTOS

Δεν εμφανίζονται στο forum αλλά στην gallery ναι, όπως και του carlos. Του Κώστα, του Στέφανου και οι δικές σου εμφανίζονται κανονικά.

Δεν ξέρω σίγουρα, αλλά νομίζω ότι έχει να κάνει με κάποια ρύθμιση στον browser όπου κάποια επιλογή πρέπει να "λέει" να μην εμφανίζεται περιεχόμενο από άλλη σελίδα, όταν βρισκόμαστε σε κάποια σελίδα... Θα κοιτάξω να δω, αν ξέρει και κάποιος άλλος?
Τι χρησιμοποιείς internet explorer ή firefox?
Κορυφή σελίδας

Χρήστος

Greece
613 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2009 :  01:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Χρήστος Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος  Απάντηση με παραπομπή
INTERNET EXPLORER ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jan 2009 :  09:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Χμμμμ...
Αυτό είναι λιγάκι περίεργο...δεν το έχω ξανακούσει για τον internet explorer... μήπως τις "κόβει" κάποιο προγραμμα "firewall" που χρησιμοποιείς? Κάπου κάτι που να "λέει" εμφάνιση third party content ή περιεχόμενο από τρίτους...
Υπάρχει τέτοια ρύθμιση στο firefox νομίζω αλλά πιθανόν και σε firewalls με το σκεπτικό ότι όταν κάποιος επισκέπτεται μία σελίδα (π.χ. την cactus.thelo.gr) να μην "εμφανίζεται" περιεχόμενο από κάποια άλλη σελίδα (π.χ. webshots.com του ariskal ή imageshack.us) ως προστασία ασφάλειας: διότι μπορεί αυτό το άλλο περιεχόμενο να είναι κάτι που δε θέλουμε να δούμε.... (το σκεπτικό: "μπαίνω σ' αυτή τη σελίδα και θέλω να βλέπω μόνο ό,τι "προέρχεται" από αυτή". Γιατί βάζοντας περιεχόμενο από "άλλο" site, αυτό το "άλλο" site "μετράει" επισκέψεις-εμφανίσεις, χωρίς εμείς να έχουμε επισκεφτεί εκείνο παρά μόνο το site που έχει το περιεχόμενό του......).

Αν ισχύει το παραπάνω, θεωρητικά, δε θα μπορείς να δεις και αυτές τις φωτογραφίες αυτού του forum (διότι τις "καλεί" από άλλο site, κι όχι από το cacturados.com):
http://www.cacturados.com/foro/viewtopic.php?t=10723&postdays=0&postorder=asc&start=0

Αν όχι....
Υπάρχει, και αυτη η σελίδα της microsoft για το πρόβλημα εμφάνισης φωτογραφιών με κάποιες άλλες πιθανές αιτίες και λύσεις, δεν ξέρω αν βοηθούν...:
http://support.microsoft.com/kb/283807
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000