ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Επεξεργασία δημοσιεύσεων - πως άραγε ...;
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Σχετικά με το Cactus.thelo.gr
 Σχόλια - Προβλήματα - Υποδείξεις
 Επεξεργασία δημοσιεύσεων - πως άραγε ...;
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

αουτς
Starting Member

Greece
22 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Nov 2008 :  19:02:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην αουτς  Απάντηση με παραπομπή
Μία ερώτηση : πως μπορώ να διορθώσω ή να σβήσω της διμοσιέυσεις μου ;

είμαστε ολοι <<φυτα>>

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Nov 2008 :  20:13:21  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Επεξεργασία (διόρθωση) ή διαγραφή μπορείς να κάνεις πηγαίνοντας στο εν λόγω ποστ (δημοσίευσή) σου και κάνοντας κλικ επάνω εκεί που έχει μία σειρά εικονιδίων,
το εικονίδιο: για επεξεργασία του μηνύματος ή

το εικονίδιο: για διαγραφή του μηνύματος.

Κορυφή σελίδας

αουτς
Starting Member

Greece
22 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Nov 2008 :  11:57:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην αουτς  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ , δεν τα είχα δει .
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  12:21:45  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Επεξεργασία (διόρθωση) ή διαγραφή μπορείς να κάνεις πηγαίνοντας στο εν λόγω ποστ (δημοσίευσή) σου και κάνοντας κλικ επάνω εκεί που έχει μία σειρά εικονιδίων,
το εικονίδιο: για επεξεργασία του μηνύματος ή

το εικονίδιο: για διαγραφή του μηνύματος.

υπάρχει χρονικός περιορισμός για να σβήσεις μια απάντηση?
(όχι ολόκληρο θέμα που μόλις έχεις ανοίξει, αυτό το δοκίμασα μια φορά και λειτούργησε)
μου συμβαίνει καμιά φορά να κάνω λάθος και αντί για επιδιόρθωση θέματος να ξαναστέλνω την προηγούμενη απάντηση
όσες φορές έχω προσπαθήσει να την διαγράψω εντελώς,
δεν μου επιτρέπεται παρά μόνο η επεξεργασία της κι αυτό μόνο για κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα

mavirenes

Edited by - mavirenes on 11 Aug 2013 12:22:49
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Aug 2013 :  14:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Υπάρχει χρονικός περιορισμός διότι κάποια πρώην μέλη που είχαν κάποιο πρόβλημα...διέγραφαν-επεξεργαζόντουσαν μηνύματα παλιά με αποτέλεσμα στο φόρουμ να υπάρχει ασυνέχεια στις παλαιότερες συζητήσεις ή άλλαζαν τις προηγούμενες απαντήσεις κλπ....

Σορρυ Ειρήνη αλλά αν είναι κάτι που θέλεις να διαγραφεί οπωσδήποτε κλπ γιατί π.χ. δεν έχει φωτογραφίες κλπ μπορείς να μου στείλεις ένα μήνυμα να το κάνουμε ή να το ανοίξω για να το κάνεις εσύ.
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000