ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Πρόβλημα με Gallery
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Σχετικά με το Cactus.thelo.gr
 Σχόλια - Προβλήματα - Υποδείξεις
 Πρόβλημα με Gallery
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα  

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2017 :  14:51:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Μπορεί κανείς να με ενημερώσει τι συμβαίνει με την Gallery;;;;;;;;;;;;
Διαπίστωσα οτι έχει αλλάξει η μορφή της και δεν μπορώ ούτε να δώ το album μου, ούτε να ανεβάσω φωτογραφίες και δεν δέχεται τους κωδικούς μου.

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Mar 2017 :  19:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
και εγω το ειδα πριν λιγες μερες ..και νομιζα οτι ηταν απο την δικη μου πλευρα το προβλημα...αλλα ρωτησα και αλλους...και το εχουν ολοι......ελπιζω να μην χαθηκαν για παντα η φωτο που ειχαμε ανεβασει.......
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Mar 2017 :  22:18:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Μακάρι Κώστα!!! Και δεν είναι μόνο οι φωτογραφίες....εμένα με καίει και η ταξινόμηση (ονόματα) που είχα κάνει στο album μου.
Έτσι και χαθήκανε ... με βλέπω να αρχίσω να ρωτάω πάλι από την αρχή
Η Φωτεινή μήπως ξέρει κάτι ή μπορεί να κάνει κάτι;
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2017 :  11:31:37  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
κρίμα Ευρυδίκη, τι να πω... ελπίζω να διορθωθεί, αν και πάλι απαιτεί αρκετή δουλειά εκ μέρους ενός ατόμου και το καταλαβαίνω...

Εγώ έχω αρχείο στον υπολογιστή μου, για την ταξινόμηση.

Ίσως μπορείς να βοηθηθείς από αυτή τη σελίδα, https://www.cactuspro.com/photos/

Edited by - vangelis on 09 May 2017 11:33:11
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2017 :  20:24:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Κι εγώ, Βαγγέλη, με βλέπω για σιγουριά να κάνω νέο άλμπουμ πάλι στον υπολογιστή μου ....

Ευχαριστώ για τη σελίδα...
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 26 May 2017 :  19:48:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

και εγω το ειδα πριν λιγες μερες ..και νομιζα οτι ηταν απο την δικη μου πλευρα το προβλημα...αλλα ρωτησα και αλλους...και το εχουν ολοι......ελπιζω να μην χαθηκαν για παντα η φωτο που ειχαμε ανεβασει.......

Σ'εμένα όπως είχα γράψει και στο fb, εξαφάνισε πολλές φωτογραφίες που είχα ανεβάσει μέσω photobucket όταν το photobucket το γύρισε σε συνδρομή....

Πάντως με τον πανικό που γίνεται στο fb το forum μπορεί να γίνει έδρα για μια πιο επιλεκτική κουβέντα για συγκεκριμένα θέματα που ούτε θα εξαφανίζονται ούτε θα έχουν το ρίσκο να μετατραπούν σε εκτός θέματος συζητήσεις
Κορυφή σελίδας
   Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000