ΚΑΚΤΟΣ - Forum - καλησπερα :)
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 καλησπερα :)
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

petros sortep
Starting Member

5 Μηνύματα

Εστάλη - 21 May 2016 :  17:48:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην petros sortep  Απάντηση με παραπομπή
καλησπερα φιλοι μου, χαρηκα που ηρθα στην οικογενεια των κακτων. Ειμαι ο Πετρος, 22 χρονων. Ασχολουμαι εδω και 2 χρονια κυριως με αλοη βερα, εχω καποια καχτακια αλα δεν γνωριζω ονοματα. Χρειαζομαι την βοηθεια σας , θελω συμβουλες απο καποιους που ειναι εμπειροι στον τομεα αυτο γιατι εχω καποια προβληματα με τα αλοε βερα και ανησυχω [:

petros sortep
Starting Member

5 Μηνύματα

Εστάλη - 21 May 2016 :  17:52:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην petros sortep  Απάντηση με παραπομπή
αλλα δεν γνωριζω πως μπορω να βαλω φωτογραφιες στο forum
Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
57 Μηνύματα

Εστάλη - 23 May 2016 :  17:46:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
http://www.cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=45

¶ουτς!
Κορυφή σελίδας

Χρήστος59
Junior Member

130 Μηνύματα

Εστάλη - 23 May 2016 :  20:00:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Καλωσόρισες στην κακτοπαρέα μας.-
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 24 May 2016 :  15:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000