ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ποιές ώρες της ημέρας ποτίζουμε τους κάκτους;
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικές απορίες
 Ποιές ώρες της ημέρας ποτίζουμε τους κάκτους;
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα  

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
57 Μηνύματα

Εστάλη - 20 May 2016 :  17:12:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Έχει σημασία ποιά ώρα, κατά την διάρκεια της ημέρας ποτίζουμε τους κάκτους; Ποιά είναι η κατάλληλη ώρα; Πρέπει να ποτίζω νωρίς το πρωί πριν βγει ο ήλιος και τα κοκόρια, αργά το βράδυ ή μόλις πέσει ο ήλιος γενικότερα; ή ή ή ή ή ή ή ή!!!! Αυτός έπρεπε να είναι ο τίτλος του θέματος!!!!

¶ουτς!

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 20 May 2016 :  18:01:50  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
..αρχες ανοιξης....και τελος ..φθινοπωρου...ποτιζουμε λιγο πριν ξυπνησουν τα κοκκορια.....την "κανονικη" ανοιξη..και το καλοκαιρι προτιμουμε λιγο πριν πεσουν για υπνο η κοτες...
Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
57 Μηνύματα

Εστάλη - 23 May 2016 :  14:13:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Η καλύτερη απάντηση! Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωω!

¶ουτς!
Κορυφή σελίδας

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 10 Sep 2017 :  19:04:10  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σας! Τέτοια εποχή, αρχές φθινοπώρου, σταματάμε το πότισμα, σωστά; Είμαι καινούρια στη φροντίδα των κάκτων και δε θέλω να κάνω καμιά βλακεία και να το «χάσω». :)

Edited by - Fire on 10 Sep 2017 19:27:46
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Sep 2017 :  15:16:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σου Fire
Δυστυχώς αυτό το forum έπαψε να είναι ζωντανό, όπως ήταν κάποια χρόνια
πίσω. Εγώ απο.. νοσταλγία μπήκα και είδα τις ερωτήσεις σου...
Τέλος πάντων....
Σχετικά με το πότισμα, ο καιρός εξακολουθεί να είναι πολύ ζεστός για Σεπτέμβρη. Εγώ πάντως θα τα ποτίσω σήμερα ( έχω να τα ποτίσω 15 μέρες ).
Όχι να κολυμπήσουνε στο νερό βέβαια.
Κορυφή σελίδας

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Sep 2017 :  14:23:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Χαχαχαχαχα, γέλασα πολύ με την τελευταία σου πρόταση! χαχαχα!!!
Ναι, δυστυχώς το παρατήρησα, αλλά λέω ας ρωτήσω, μπορεί κάποιος να το δει και καλά έκανα τελικά. ;)
Αχα, εγώ το πότισα πριν 7-8 μέρες. ¶ρα, θα δω αν μέχρι τέη Σεπτέμβρη συνεχισει να είναι έτσι ο καιρός, να του ρίξω λίγο νεράκι πάλι.
Κορυφή σελίδας
   Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000