ΚΑΚΤΟΣ - Forum - απο σπορακια Pleiospilos nelii & lithops dorotheae
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 απο σπορακια Pleiospilos nelii & lithops dorotheae
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Δεσποινα
Starting Member

Greece
6 Μηνύματα

Εστάλη - 19 May 2016 :  00:14:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Δεσποινα  Απάντηση με παραπομπή
αυτα ειναι απο σπορακια και πολλα χρονια στην ιδια γλαστρα.
εαν βλεπετε τιποτα λαθος, διορθωστε με.

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 20 May 2016 :  18:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
:) ..καλα εγω τα βλεπω ..ολα λαθος ..οταν βλεπω τετοιες....συνθεσεις...αλλα μην δινεις σημασια ....αφου σου πανε καλα χρονια τωρα ..τοτε ειναι ολα οκ... μονο καποια στιγμη θα πρεπει να βγαλεις μερικα απο μεσα για να εχουν χωρο τα υπολοιπα...

και απο οτι ειδα ο lithops..δεν ειναι dorotheae...
Κορυφή σελίδας

Δεσποινα
Starting Member

Greece
6 Μηνύματα

Εστάλη - 20 May 2016 :  22:29:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Δεσποινα  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ για τα σχόλια , ειναι μαμαδίστικες οι γλάστρες το ξέρω #128512; Αχταρμάς μέσα στην κάθε μια ! Έχω σκοπό να αλλάξω υπόστρωμα και σύσταση κάποια στιγμή ! Οι σπόροι ήταν απο το βαλενταιν , αν δεν ειναι Dorotheae , τι ειναι ;
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 24 May 2016 :  20:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
μαλον καποιος aucampiae...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000