ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Εγώ και εσύ μαζί!¶γνωστοι -γνωστοί!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Αναγνώριση φυτών
 Κάκτοι
 Εγώ και εσύ μαζί!¶γνωστοι -γνωστοί!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 16 May 2016 :  11:48:41  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Αυτοί οι δυό μαζί λοιπόν αλλά ποιοί είναι;Ονομασίες;Κυρίως "ταιριάζουνε μαζί";http://www.freeimagehosting.net/commercial-photography/california/palm-springs/ gt lt img src http://i.imgur.com/4vSjUVn.jpg alt Palm Springs commercial photography gt lt /a gt " border="0">

Edited by - ΑγΚάΘι on 16 May 2016 11:51:26

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 16 May 2016 :  21:50:31  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ο ψηλός νομίζω είναι Cleistocactus straussii
και ο κοντός Parodia leninghausii
Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 16 May 2016 :  22:10:15  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Τα αγκάθια του κοντού πάντως,είναι μαλακά!Μέχρι που τον χαιδεύεις!Είναι χαρακτηριστικό του αυτό;Ανθίζουνε;
Δεν τους έχω δεί ποτέ ανθισμένους.
¶ουτς!

Edited by - ΑγΚάΘι on 16 May 2016 22:14:24
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 17 May 2016 :  22:52:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Και ο ψηλός ανθίζει

και ο κοντός ακόμα πιο όμορφος

Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 17 May 2016 :  23:07:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
έλα μωρέ!!!Πόσο τον αγαπώ τον χνούδι τον κοντό!!!Μόνο κοντός δεν είναι!Πολύ όμορφα!Πόσο περιποιημένα τα έχεις!Ευρυδίκη,τώρα που είδα τις φωτογραφίες αναρωτιέμαι,πώς παίρνω μόσχευμα απο τέτοιου είδους κάκτους για να τα πολλαπλασιάσω;Επίσης πειράζει που τους έχω στην ίδια γλάστρα μαζί;Είναι 2 είδοι με παρόμοιες απαιτήσεις;Σεζάλισα ήδη!Θα το ψάξω!
¶ουτς!

Edited by - ΑγΚάΘι on 17 May 2016 23:45:00
Κορυφή σελίδας

Xerxes
Starting Member

26 Μηνύματα

Εστάλη - 19 May 2016 :  17:53:43  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Xerxes  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ ομορφα!!!

Aπο περιέργεια...Πόσο ετών είναι η παροντια?

----------------------
Όταν ήμουν μικρή πάτησα μια κυλινδροπούντια και έκτοτε έπαθα "κακτίτιδα!!!
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 19 May 2016 :  21:10:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Σίγουρα πάνω από 10 ετών ....
Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 19 May 2016 :  21:44:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Μετά απο κάποια συγκριμένη ηλικία ανθίζει;

¶ουτς!

Edited by - ΑγΚάΘι on 19 May 2016 21:44:59
Κορυφή σελίδας

Xerxes
Starting Member

26 Μηνύματα

Εστάλη - 28 May 2016 :  23:35:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Xerxes  Απάντηση με παραπομπή
Έχω πολλά χρόνια μπροστά μου δηλαδή!!! Εμένα είναι μικρουλικα#128514;

----------------------
Όταν ήμουν μικρή πάτησα μια κυλινδροπούντια και έκτοτε έπαθα "κακτίτιδα!!!
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.14 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000