ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Έκθεση 2016 (16η Έκθεση Κάκτων και Παχυφύτων)
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 ΕΕΚΑΠ
 Έκθεση 2016 (16η Έκθεση Κάκτων και Παχυφύτων)
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 14 May 2016 :  00:32:30  Εμφάνιση Προφίλ  Click to see Kostas's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
Η Κυριακη 5 Ιουνιου 2016 οριστικε η ημερα που θα γινει η καθιερομενη ανοιξιατικη εκθεση της ΕΕΚΑΠ.. στο γνωστο σημειο ..με διαφορες εκπληξουλες φετος......

συντομα θα ανεβει εδω στο φορουμ και η αφισουλα -προσκληση....

και για οσους εχουν F/B...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10209558964436008&set=gm.1228107697199916&type=3&theater

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 16 May 2016 :  10:32:14  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή

http://cactus.thelo.gr/downloads/prosklisi_2016_05_06.pdf

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 24 May 2016 :  15:25:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Η μέρα πλησιάζει.
Επειδή βλέπω αρκετά νέα μέλη στο φόρουμ, θα τους συνιστούσα να επισκεφθούν την έκθεση της ΕΕΚΑΠ.
Θα αποκτήσουν, γνώσεις, φίλους και κακτάκια σε καλή τιμή.
Και το κυριότερο θα βρεθούν ανάμεσα σε άλλους "συμπάσχοντες" από την ίδια ασθένεια.
(οξεία κακτίτιδα)
Με λένε Ειρήνη και είμαι καλά...
Ξέρετε εσείς τώρα...

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

stratosb
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 25 May 2016 :  11:20:43  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην stratosb  Απάντηση με παραπομπή
Καλήμερα σας,
έχω διάφορα διπλά κακτάκια και παχύφυτα και θέλω να τα δώσω.
Mπορώ να τα φέρω στην έκθεση;
Αν πουληθούν, τα χρήματα πάνε στην ΕΕΚΑΠ;
Για να τα πουλήσω πρέπει να είμαι μέλος;
Ευχαριστώ.
Κορυφή σελίδας

ΑγΚάΘι
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 25 May 2016 :  12:56:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ΑγΚάΘι  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ ωραία!Mπορώ να πάρω το τρένο και να σταματήσω στη στάση Μαρούσι ή στην Κηφισσιά;Είναι κοντά ο χώρος που γίνεται η έκθεση απο τους συγκεκριμένους σταθμούς;

¶ουτς!

Edited by - ΑγΚάΘι on 25 May 2016 13:00:33
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 25 May 2016 :  21:01:26  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
stratosb Εστάλη - 25 May 2016 : 11:20:43
Καλήμερα σας,
έχω διάφορα διπλά κακτάκια και παχύφυτα και θέλω να τα δώσω.
Mπορώ να τα φέρω στην έκθεση;
Αν πουληθούν, τα χρήματα πάνε στην ΕΕΚΑΠ;
Για να τα πουλήσω πρέπει να είμαι μέλος;

η αγοροπωλησιες φυτων η οτι αλλο..απαγορευονται και στο χωρο της εκθεσης του συλλογου αλλα και γενικα μεσα στο κτημα Συγγρου...γαι νομικους και αλλους λογους..... απλα στην εκθεση ο συλλογος εχει καποια φυτα που ειναι απο δωρεες μελων του ..και τα διαθετει σε μελη και επισκεπτες σε χαμηλες τιμες και μονο για την οιλον. ενισχυση του...

quote:
ΑγΚάΘι Εστάλη - 25 May 2016 : 12:56:06
Πολύ ωραία!Mπορώ να πάρω το τρένο και να σταματήσω στη στάση Μαρούσι ή στην Κηφισσιά;Είναι κοντά ο χώρος που γίνεται η έκθεση απο τους συγκεκριμένους σταθμούς;

ο πιο κοντινος σταθμος ειναι του ΚΑΤ πριν απο την κηφισια... με τα ποδια μετα το κτημα ειναι αρκετα κοντα....
Κορυφή σελίδας

stratosb
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 26 May 2016 :  09:01:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην stratosb  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Κώστα.
Οπότε αν φέρω τους κάκτους μου στις 5 Ιουνίου και τους δωρίσω στο σύλλογο θα είμαι οκ;
Για να αγοράσω κάκτους πρέπει να είμαι μέλος;
Πόσο κοστίζει για να γίνει κάποιος μέλος; Ισχύει για ένα χρόνο η συνδρομή και τι πλεονεκτήματα έχει;
Ευχαριστώ πολύ
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 26 May 2016 :  20:11:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Εκείνο που κάνουμε στις συναντήσεις της ΕΕΚΑΠ φέρνουμε μοσχεύματα, από κλάδεμα (οπούντιας, κρασσούλας κλπ)ή "παιδάκια των φυτών μας" και παίρνει όποια και ό,τι θέλει καθένας από τους επισκέπτες, μέλη ή φίλοι. Επομένως μπορείς να φέρεις τους κάκτους σου και όπως και τα μοσχεύματα όλα γίνονται ανάρπαστα από τους ενδιαφερόμενους.
Επίσης ο καθένας μπορεί να αγοράσει από τα φυτά που πουλιούνται, να γίνει μέλος με ετήσια συνδρομή.
Κορυφή σελίδας

stratosb
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2016 :  08:56:48  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην stratosb  Απάντηση με παραπομπή
Ευρυδίκη ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Πόσο κοστίζει η ετήσια συνδρομή και τι πλεονεκτήματα έχει κάποιος;
Ευχαριστώ πολύ
Κορυφή σελίδας

Optica Rubra
Starting Member

16 Μηνύματα

Εστάλη - 27 May 2016 :  15:45:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Optica Rubra  Απάντηση με παραπομπή
stratosb, δες τον παρακάτω σύνδεσμο:

http://www.cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=595

---------------------------
We see things as we are...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.15 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000