ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ανθοκομική έκθεση Κηφισιάς
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Αγορές - Καταστήματα - Εκθέσεις
 Ανθοκομική έκθεση Κηφισιάς
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

eirini
New Member

39 Μηνύματα

Εστάλη - 13 May 2016 :  18:03:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην eirini  Απάντηση με παραπομπή
Σήμερα επισκέφθηκα όπως κάθε χρόνο την έκθεση... Ο Πουλημένος μου φάνηκε ότι είχε λιγότερα φυτά. Επίσης υπήρχε αυτό:

Και δεν υπήρχε άλλο περίπτερο με παχύφυτα. Γενικά φέτος η έκθεση άλλαξε κάπως.
Πάντως εγώ αγόρασα δύο κακτάκια:
Φερόκακτος;;;

και αυτό:

Χρήστος59
Junior Member

130 Μηνύματα

Εστάλη - 13 May 2016 :  21:23:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Ferocactus latispinus Ειρήνη.-

Edited by - Χρήστος59 on 13 May 2016 21:24:05
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 May 2016 :  21:25:31  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
ναι το πρωτο φυτο ειναι καποιος ferocactus...το δευτερο ειναι stenocereus pruinosus.... περασα και εγω απο την εκθεση στην κηφισια ..πραγματικα καθε χρονο παει και πιο ..χάλια...πηρα 2-3 παχυφυτακια ....μονο και μονο για να μην φυγω με αδεια χερια...
Κορυφή σελίδας

eirini
New Member

39 Μηνύματα

Εστάλη - 16 May 2016 :  11:33:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην eirini  Απάντηση με παραπομπή
Σας ευχαριστώ πολύ! Πράγματι, δε γίνεται να φύγεις με άδεια χέρια
Αλλά μιας που λέμε για παρακμή, σχεδόν όλοι οι stenocereus του πουλημένου είχαν κάτι καφέ στίγματα, σαν φωλίτσες κάποιου παράσιτου... Αυτός που πήρα νομίζω δεν έχει, αλλά έψαξα πολύ να τον βρω...

Edited by - eirini on 16 May 2016 11:38:12
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000