ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ορχιδέα φαλαίνοψις
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Ορχιδέα φαλαίνοψις
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Mar 2016 :  19:25:10  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2016 :  11:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ωωωωωω!! Πολύ ωραία!
Ευρυδίκη, ανοίγεις μεγάλο θέμα! Ίσως και νέα ενότητα φόρουμ....
Εδώ στα ξένα έχω πάρει κι εγώ μία ορχιδέα, μικρή, την ήθελε η κόρη μου και την αγοράσαμε (για άσχετο λόγο, γιατί ήταν σε πορτοκαλί γλάστρα). Φυσικά, δεν έχω ιδέα πώς τη λένε κλπ αλλά ζει εδώ και αρκετούς μήνες κι ενώ έπεσαν τα λουλούδια που είχε όταν την αγόρασα...έβγαλε, υπό τη δική μας κατοχή, νέα.... Τρελλή επιτυχία!
Θα βάλω φωτό για αναγνώριση
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2016 :  18:46:15  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
πανέμορφη είναι Ευρυδίκη!!!

κορίτσια! μην κόψετε τους ανθοφόρους βλαστούς αφού απανθίσουν, τους κόβουμε μόνο όταν ξυλοποιούνται ή ξεραίνονται
Εγώ δεν το ήξερα και με το που τελείωνε η άνθιση τσουπ
αλλά κάπου διάβασα πρόσφατα ότι οι φαλ, συχνά ξανανθίζουν στο ίδιο ανθοφόρο!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Apr 2016 :  21:58:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Νέο απόκτημα

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Apr 2016 :  07:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
α! καλημέρα! κούκλα!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Χρήστος59
Junior Member

133 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Apr 2016 :  17:53:33  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος59  Απάντηση με παραπομπή
Πανέμορφη - να την χαίρεσαι Ευρυδίκη.-
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000