ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Γειά σας και από εμένα!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Γειά σας και από εμένα!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Melagio
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Feb 2016 :  12:08:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Melagio  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα σε όλους!
Είμαι η Ιωάννα και τον τελευταίο μήνα ξεκίνησα τη συλλογή μου με κακτακια και παχυφυτα. Να πω την αλήθεια δεν ήξερα καν τι είναι τα παχυφυτα αλλά βλέποντας φωτογραφίες μιας φίλης ζήλεψα,ρώτησα και έψαξα να βρω. Έχω πάρει 3 διαφορετικά είδη από κακτακια και 2 είδη παχυφυτων. Όλα πάνε καλά εκτός από τα λιθοπακια μου. Είχα 4 σε μια γλάστρα και σήμερα ανακάλυψα ότι το ένα μου είχε χαλάσει. Όμως και τα υπόλοιπα δεν τα βλέπω καλα και προφανώς ευθύνεται εγώ. Θα ήθελα να μάθω περισσότερα γιατί μου αρέσουν πολύ καθώς επίσης και γιατί περιμένω να μου φέρουν ένα pliospylous αν το γράφω καλα.
Είμαι πολύ στεναχωρεθηκα που δεν τα κατάφερα. ..

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Feb 2016 :  02:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
στο φορουμ.....εδω θα μαθεις τα παντα (οχι τα αρκουδακια)..για τα φυτα ......
καλο ειναι να ανεβασεις και καμια φωτο..

για τα λιθοπακια εχει στοπιο κατω "λινκ" αρκετα πραγματα..

http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=466

Edited by - Kostas on 29 Feb 2016 02:54:01
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Feb 2016 :  08:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!
Καλή εβδομάδα!
Καλώς ώρισες.
Μην στεναχωριέσαι για τους λίθωπες.
Είναι μια πονεμένη ιστορία.

Δεν υπάρχει μέλος που να μην έχει χάσει λίθωπα.

Στο φόρουμ εδώ έχουν γραφτεί άπειρα γιαυτούς.
Υπάρχει και ευρετήριο θεμάτων σχετικών με τους λίθωπες.
Είναι εδώ
http://www.cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=1246

επίσης αν δώσεις στην αναζήτηση τη λέξη λίθωπες θα εμφανίσει όλα τα θέματα που περιλαμβάνουν φωτογραφίες ή απλές αναφορές σε αυτούς
όπως εδώ
http://cactus.thelo.gr/forum/el/search.asp?mode=DoIt

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Melagio
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Feb 2016 :  17:15:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Melagio  Απάντηση με παραπομπή
Σας ευχαριστώ πολύ!
Θα ανεβάσω φωτογραφίες με την πρώτη ευκαιρία...αλλά τα λιθοπακια μου μεγάλη θλίψη..
Κορυφή σελίδας

Melagio
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Feb 2016 :  17:37:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Melagio  Απάντηση με παραπομπή
Επίσης σας παρακαλώ πολύ επειδή δεν έχω καταλάβει,πως ανεβαζω φωτογραφίες;
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Feb 2016 :  19:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλησπέρα!
Φωτογραφίες!

Μια πονεμένη ιστορία για μένα αλλά και για άλλα μέλη.
Επιλέξαμε να ανεβάζουμε φωτό από το facebook και από το imagesack. Άλλαξαν απροειδοποίητα την πολιτική διαχείρισης φωτογραφιών και χάθηκαν όλες μας οι φωτογραφίες από το φόρουμ.

Διάβασε προσεκτικά το παρακάτω θέμα
Θα σε βοηθήσει και η διαχειρίστρια και άλλα μέλη που επέλεξαν τον ασφαλή τρόπο για το ανέβασμα φωτογραφιών

http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=45

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000