ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Καλώς σας βρήκα :)
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Καλώς σας βρήκα :)
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

marayia
New Member

Greece
36 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Sep 2015 :  11:54:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην marayia  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σας,και από μένα.ΜΟλις "εφυγα " απο το γραφειο και λεω τωρα που θα εχω περισσοτερο ελευθερο χρονο εκτος απο τις τριανταφυλλιες και τις γαρδένιες , και τα επίφυλλα να αχοληθώ λίγο και με κάκτους. Για το φόρουμ σας δεν μου είπε κανένας.Ερχομαι χωρίς συστάεις. Σας βρηκα από μόνη μου μέσα στον αχανή χώρο του διαδικτύου. Πιστεύω πως με την εγγραφή μου θα με βοηθήσετε να αποκτήσω μία ωραία και σωστή συλλογή και θα μου δώσετε και τα φώτα σας στην καλλιέργεια τους ...

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Sep 2015 :  19:40:59  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
Καλως ηρθες ....

εδω το φορουμ ειναι μια ζωντανη εγκυκλοπαιδια...αν και καπως εχει "πεσει" ...διαβασ ετα διαφορα αρθρα και σιγουρα θα μαθεις πολλα..!!
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Sep 2015 :  22:58:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες!!
Κορυφή σελίδας

marayia
New Member

Greece
36 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Sep 2015 :  19:02:39  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην marayia  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από vangelis

Καλώς ήρθες!!

Αυτό βλέπω ! Με εχετε βαλει και μελετάω ηδη!

Edited by - marayia on 28 Sep 2015 19:05:28
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Oct 2015 :  14:26:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Μarayia,καλά να περάσεις,καλό διάβασμα και καλά φυτέματα.

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000