ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Σας ...παρακολουθώ!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Σας ...παρακολουθώ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

eirini
New Member

39 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Jun 2015 :  00:03:13  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην eirini  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σας! Δεν είμαι νέα μόνο στο forum αλλά και στη συλλογή κάκτων. Έτσι, δεν έχω πολλούς κάκτους και παχύφυτα ούτε και πολύ μεγάλους. Τον τελευταίο καιρό το έχω πάρει πιο σοβαρά, άρχισα να ψάχνομαι και έτσι βρήκα αυτό το forum... Ήδη με έχετε βοηθήσει πολύ και σας ευχαριστώ
...Αυτά από εμένα

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jun 2015 :  02:58:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς όρισες Ειρήνη!

Δεν πειράζει που δεν έχεις πλήθος φυτών, το ενδιαφέρον που έχεις μετράει.

Όντως έχεις ήδη ανεβάσει αναρτήσεις (και άλλα νέα μέλη επίσης), αλλά τουλάχιστον από την μεριά μου δεν έχω αυτό τον καιρό τον χρόνο για να απαντήσω όπως θέλω...

Καλή παραμονή και περιμένουμε να μοιραστείς τις γνώσεις, απόψεις, εμπειρίες σου κ.λπ.

Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jun 2015 :  19:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
καλως μας βρηκες!!... οπως ειπε και ο Βασιλης...το μερακι μετραει...τα υπολοιπα ..δηλ φυτα γνωση ..κλπ θα βρεθουν με τον καιρο και με την επαφημας εδω μεσα...η στη σελιδα στο F/B..η μεσω του συλλογου...κλπ κλπ
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Jun 2015 :  23:11:05  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες Ειρήνη, εύχομαι να βρεις πληροφορίες για να συνεχίσεις αυτό το όμορφο χόμπι που προσφέρει μεγάλη χαρά και φοβερή ικανοποίηση και με την καλλιέργεια αλλά και με την αναζήτηση πληροφοριών!!!
Κι όσο μπορούμε θα σε βοηθήσουμε σε αυτή την αναζήτηση

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jun 2015 :  03:17:18  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς Ήρθες Ειρήνη κι από μένα.

Ελπίζω να το χαρείς το ψάξιμο εδώ στο φόρουμ,υπάρχουν άτομα που το κατέχουν το άθλημα πολύ-πολύ καλά,θα δεις θα σε βοηθήσουν με τις γνώσεις-εμπειρίες τους και θα βοηθηθείς γενικά σε όλους τους τομείς.

Σου εύχομαι καλό διάβασμα και σιγά-σιγά θα μας ανεβάσεις φωτό απ'αυτά που θα αγοράζεις.

Κική
Κορυφή σελίδας

eirini
New Member

39 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Jun 2015 :  01:16:31  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην eirini  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Συνεχίζετε να βοηθάτε πολύ

Εντωμεταξύ, πρέπει να έχω έρθει σε μια έκθεσή σας, το 2011 ή το 2012 - δε θυμάμαι καλά...
Αλλά θυμάμαι ότι τότε είδα πρώτη φορά huernia και μου άρεσε πάρα πολύ!!! Μάλιστα, είχα πάει και στον Πουλημένο και ζητούσα αλλά δεν είχε. [Ακόμη δεν έχω... ]
Κορυφή σελίδας

eirini
New Member

39 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Aug 2015 :  22:52:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην eirini  Απάντηση με παραπομπή
Ξέθαψα τις φωτό από την έκθεση! Βασικά μόνο τη huernia και με κακή ανάλυση, αλλά τέλος πάντων...

Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000