ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ερώτηση προς τους ειδικούς.
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Γενικές απορίες
 Ερώτηση προς τους ειδικούς.
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kostak1s
Starting Member

10 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Apr 2015 :  16:10:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kostak1s  Απάντηση με παραπομπή
Ο παρακάτω κάκτος μου εμφανίζει παράξενες καφέ κηλίδες..φαίνεται σαν να είναι σάπιος σε εκείνο το σημείο. Παρακάτω έχω φωτογραφία για να μου πείτε αν γνωρίζετε τι μπορεί να είναι.

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Apr 2015 :  23:57:30  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
ειναι η "γνωστη" καφε κηλιδα που βγαζουν τα φυτα του ειδους ferocactus - echinocactus...οταν υπαρχει υπερβολικη υγρασια και χαμηλες θερμοκρασιες.....ειναι ακινδυνες για το φυτο απλα του χαλανε λιγο την οψη...
Κορυφή σελίδας

kostak1s
Starting Member

10 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Apr 2015 :  15:24:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kostak1s  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

ειναι η "γνωστη" καφε κηλιδα που βγαζουν τα φυτα του ειδους ferocactus - echinocactus...οταν υπαρχει υπερβολικη υγρασια και χαμηλες θερμοκρασιες.....ειναι ακινδυνες για το φυτο απλα του χαλανε λιγο την οψη...

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.08 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000