ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Νεα άνθηση σημερα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Νεα άνθηση σημερα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  19:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Πρωτη του ανθηση

Δεν αποδίδει καλα τα χρωματα η φωτο , ειχε πέσει ο ήλιος θα προσπαθήσω και αυριο , ειναι σποροφυτο Ιβίσκου .Το χρώμα ειναι καφεμπορντοχρυσαφί,
... ΜΟΙΡΑΡΑΚΗ εχω γινει

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  20:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Εξπέρ βλέπω!
Θερμά συγχαρητήρια για ακόμη μια φορά!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  20:56:31  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Πως αλλιώς να περιγράψεις?!!! Πανέμορφος!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2014 :  23:09:29  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εξαιρετικός.......μπράβο Βαγγέλη.

Κική
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2014 :  08:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ ωραία μπράβο!!!!
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2014 :  19:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Kαι σημερα συνεφια ειχε ...

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Nov 2014 :  23:17:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο Βαγγέλη μου και πάλι.

Κική
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2014 :  19:34:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή

Καιρός για μεσα οι Ιβίσκοι. Μάλλον το τελευταίο ανθος για φετος ...
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2014 :  17:35:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Spider plant - Chlorophytum comosum : Λουλουδάκι και ... ζουζουνάκια πριν τον ψεκασμό αλλά λίγο θολή ..

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2014 :  19:35:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευρυδίκη μου όλα καλά και υπέροχα κι ας έχουνε και ζουζουνάκια,χα,χα.
Εγώ που δεν μπορώ να φωτογραφίσω το άνθος απο μια Huernia schneiderana(δική σου κι όλας)τι να πω?
Δεν έχω πρόσβαση να βάλω το χέρι μου.......

Κική
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2014 :  14:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Mερικά άνθη και σήμερα ...

Κορυφή σελίδας

vangelis

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2014 :  14:41:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Απίστευτα χρώματα!!!

Βαγγέλη που μένεις και τους βάζεις μέσα? Ακόμα νωρίς είναι νομίζω, εδώ Αθήνα όλο το χρόνο έξω είναι αλλά σε προστατευμένη από το βοριά θέση...
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2014 :  15:24:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από vangelis

Απίστευτα χρώματα!!!

Βαγγέλη που μένεις και τους βάζεις μέσα? Ακόμα νωρίς είναι νομίζω, εδώ Αθήνα όλο το χρόνο έξω είναι αλλά σε προστατευμένη από το βοριά θέση...

Γειά ,Τρίκαλα , το πρωί 3 βαθμούς είχε , οσους ειχα εξω με μαραμενα φύλλα ηταν , αλλα την ημέρα ανοιγω τις πορτες και εχω και πολλα αν κανει καμιά παγωνιά που να τρεχω να τα μαζευω και εχω και τις πλουμεριες εξω ακόμα πρεπει σιγα σιγα να τις μαζευω κι αυτες ...
Κορυφή σελίδας

vangelis

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Nov 2014 :  02:05:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Καταλαβαίνω...
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 09 Mar 2015 :  01:30:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Ο ιβισκος όλα τα λεφτά. ..
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.2 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000