ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Αλλα φυτά
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Αλλα φυτά
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2014 :  13:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Μερικά απο τα άλλα...

κίτρινος πυράκανθος

Κατακόκκινος πυράκανθος

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2014 :  21:46:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Βαγγέλη μου μπράβο,πανέμορφα και αυτά,να τα χαίρεσαι.

Κική
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2014 :  14:14:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο σου Βαγγέλη, καταπληκτικά φυτά!

αν μπορείς δώσε οδηγίες καλλιέργειας για τη Nerine
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Nov 2014 :  22:27:02  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από vangelis

Μπράβο σου Βαγγέλη, καταπληκτικά φυτά!

αν μπορείς δώσε οδηγίες καλλιέργειας για τη Nerine

Γειά Βαγγέλη ,δεν κανω τιποτα για τη Nerine , εκει ειναι καμια πενταετία απο τότε που τη φύτεψα ,οτι κανω σε ολο το πληθος, λιγο καινούριο χωμα την ανηξη και τεσσερεις λιπανσεις τοχρονο , παρα πολύ καιρό ανθιζμένο ειναι , μου έβαλες ιδέες θα προσπαθήσω γονιμοποίηση
Κορυφή σελίδας

vangelis
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
515 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Nov 2014 :  00:34:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vangelis  Απάντηση με παραπομπή
Ωραία, ευχαριστώ!

είδα τη δική μου έχει πετάξει ανθοφόρο ένα από τα φυτά οπότε θα επανέλθω με φωτογραφία . Είναι η Nerine bowdenii
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 03 May 2015 :  14:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Φωτο σήμερα

Edited by - vagelis999 on 03 May 2015 14:49:50
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 03 May 2015 :  19:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Βαγγέλη πολύ ωραία!
Και παρεμπιπτόντως...αποκαλύφτηκε και ο "στρατός" με τους Echinopsis....Πόσα είναι??
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 04 May 2015 :  20:48:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Βαγγέλη πολύ ωραία!
Και παρεμπιπτόντως...αποκαλύφτηκε και ο "στρατός" με τους Echinopsis....Πόσα είναι??

Ών ούκ έστιν αριθμός ! Και αυτος ειναι ο στρατός με τους trichocereus oι Εchinopsis είναι παρατεταγμένες αλλού ! Αν βαλουμε και αυτα που ειναι σε φυτώριο ακόμα .... Χαμός ,θα πρέπει να κανω επιλογές γιατί χώρος γιοκ ! Οταν θα ξεκινήσει η άνθηση θα βάλω φώτο .
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 04 May 2015 :  22:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Κοίτα, οι Trichocereus μεγαλώνουν προς τα επάνω...οπότε... δεν είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα όσο με τους σφαιρικούς..
Βέβαια, μετά από κάποιο αριθμό το μπαλκόνι γίνεται δάσος! Και τι δάσος! Με αγκάθια!
Βλέπω ότι κάποιοι ετοιμάζουν μπουμπούκια. Μπράβο! Αναγνωρίζω ότι είναι κάποιοι που έχω κι εγώ χρόνια αλλά δεν μου έχουν ανθίσει ποτέ και, μάλιστα, συνεχώς μου χαλούσαν.... Σταματάω γιατί γίνομαι off topic συζητώντας για κάκτους σε θέμα για άλλα φυτά (σε φόρουμ κάκτων)
Κορυφή σελίδας

vagelis999
Junior Member

Greece
216 Μηνύματα

Εστάλη - 05 May 2015 :  18:37:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της vagelis999 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην vagelis999  Απάντηση με παραπομπή
Ωωχ ναι! Εχω βάλει και φωτο κακτων επειδή βαριόμουνα να ανοιξω αλλο θεμα , αλιμονό μου αν το δει η Ειρηνη !
Χρόνια πολλά Ειρήνη να χαίρεσαι οτι αγαπάς !!!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 May 2015 :  19:53:18  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Δεν πιάνει αυτό για off topic! Είναι κάτι σαν sneak peak!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 10 May 2015 :  16:33:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά θα ανεβάσω κι εγώ εδώ μην ανοίγουμε 800 θέματα.Όλοι μία παρέα είμαστε κι ας είναι του Βαγγέλη,ε?(sorry).

αν περιμένω να ανοίξουν(καμμιά 25αρια είναι)όλα θα χαλάσουν τα πρώτα.

Κική
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 10 May 2015 :  16:37:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Να και ένα πελαργόνι

Κική
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 10 May 2015 :  23:09:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ όμορφα Κική ΜΠΡΑΒΟ!!!
Τόσο τα αριστοκρατικό κρίνο, όσο και το χαρούμενο/ευχαριστημένο πελαργόνι
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 11 May 2015 :  08:40:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ όμορφα!
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000