ΚΑΚΤΟΣ - Forum - χειμωνας ερχεται..
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Φροντίδα
 Φροντίδα γενικά
 χειμωνας ερχεται..
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

yaros
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Oct 2014 :  19:07:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην yaros  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα σας
μια κ πλησιαζει χειμωνας κ ψαχνω να βρω λυση για το μπαλκονι μου με καποιο τυπου θερμοκηπιακι, για τα φυτακια μου, μηπως εχει να προτεινει καποιο;
κ καποιος παλαιοτερος ας μου στειλει καποια θεματα με την προστασια τον χειμωνα.
ειμαι νεος στο χωρο κ οσο μπορω προσπαθω να διαβαζω τα ομορφα θεματα σας που ειναι επιρροη.
Ευχαριστω

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Oct 2014 :  19:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
καλως ηρθες στο φορουμ..

γενικα οσοι απο εμας δεν εχουμε προφυλαγμενο χωρο..κανουμε καποιες "πατεντες" κυριως για την προστασια απο βροχη η χιονι...τα πιο πολλα φυτα αντεχουν σε θερμοκρασιες κοντα στο 0 οταν ειναι εντελως στεγνα και φυσικα οχι για μεγαλο διαστημα.αν με καποιο φυλλο ναυλον διαφανες μπορεις να κλεισεις ενα μερος του μπαλκονιου ωστε να μην το πιανει η βροχη θα εισαι Οκ.. τα μικρα θερμοκηπεια που πουλανε για αυτη τη δουλεια και ακριβα ειναι και πιανουν πολυ χωρο σε σχεση με τα φυτα που μπορουν να φιλοξενισουν..
Κορυφή σελίδας

yaros
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Oct 2014 :  11:38:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην yaros  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ Κώστα.
Σκεφτομαι να κανω μια πατεντα με ναυλον για την διαφύλαξη των φυτων.
Μια χρονιά που τα ειχα μεσα στο σπίτι εχασα αρκετά.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Oct 2014 :  19:01:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Γιώργο.
Εγώ πάντως που έχω κάνει τέτοιες διάφορες πατέντες(με νάυλον)μία χαρά ξεχειμωνιάζουν και ζούνε όλα μέχρι τώρα.

Κική
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Oct 2014 :  09:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Εδώ είναι δύο παλαιότερα θέματα δικά μου με αυτοσχέδια κατασκευή:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=365
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=880

Στην ενότητα αυτή θα βρεις κάποια ακόμη σχετικά θέματα:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/forum.asp?FORUM_ID=54

Συμφωνώ με τον Κώστα, κυρίως να βρεις κάτι για να είναι στεγνά. Αν δεν έχεις από επάνω τους τέντα θα πρέπει σίγουρα κάτι να σκεφτείς να φτιάξεις, ακόμη και για χιόνι που μπορεί να πέσει στη Θεσσαλονίκη και να τα βλάψει. Εξαρτάται, βέβαια, και τι είδη φυτών έχεις.
Κορυφή σελίδας

yaros
Starting Member

Greece
3 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Oct 2014 :  09:20:48  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην yaros  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την βοήθεια.
Κορυφή σελίδας

hackertom
Starting Member

5 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2015 :  17:44:09  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην hackertom  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ και εγώ για τις απαντήσεις. .
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000