ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Χαρίζονται κακτάκια
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ανταλλαγές - Αγγελίες - Ζήτηση - Χαρίζεται
 Χαρίζονται κακτάκια
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

stratosb
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Sep 2014 :  16:49:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην stratosb  Απάντηση με παραπομπή
Γειά σας,
έχω μερικά διπλά κακτάκια και τα χαρίζω.
Mπορείτε να δείτε φωτογραφίες εδώ: https://www.flickr.com/photos/84601134@N06/sets/72157647156878456/

Παραλαβή από μετρό Δουκίσσης Πλακεντίας.
Ευχαριστώ.

Στράτος

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Sep 2014 :  01:04:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Φίλε Στράτο που χάθηκες βρε συ???
Στη φωτό Νο 1 δεν έχω το κάτω δεξιά και στη φωτό Νο 8 αυτό το φυτό.
Τι να το κάνεις όμως?Δεν μπορώ να έρθω να τα πάρω,λυπάμαι,δεν ξέρω μήπως βρω κάποιο άλλο τρόπο,θα σκεφτώ κάτι.

Κική
Κορυφή σελίδας

zaxos99
Starting Member

Greece
2 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Sep 2014 :  01:43:58  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην zaxos99  Απάντηση με παραπομπή
Φιλε stratosb θα ηθελα αν δεν τα εχεις δωσει τα κακτακια να τα παρω εγω. Μπορουμε να το κανονισουμε;
Κορυφή σελίδας

zaxos99
Starting Member

Greece
2 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Sep 2014 :  22:42:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην zaxos99  Απάντηση με παραπομπή
Φιλε στρατο σε ευχαριστω πολυ! Τα κακτακια ειναι τελεια! Να σαι καλα!
Κορυφή σελίδας

stratosb
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Sep 2014 :  23:18:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην stratosb  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς να τα χαρείς Ζάχο και καλή αρχή με τα κακτάκια από εδώ και πέρα.
Κορυφή σελίδας

marayia
New Member

Greece
36 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Sep 2015 :  22:59:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην marayia  Απάντηση με παραπομπή
ΘΑ ηθελα καποια.. Τωρα ξεκιναω .. Ειμαι νεο μελος στην παρέα.. ΑΝ υπαρχουν ακομα και θελετε να μου χαρισετε καποια, παρακαλω στειλτε μου μειλ. Μπορω να τα παραλαβω αμεσα (λογω περιοχης) ..
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Sep 2015 :  22:27:19  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
το θεμε ειναι ...παλιο πριν απο ενα χρονο δηλ...

ριχνε μια ματια ..η καθε αναρτηση εχει και ημερομηνια επανω αριστερα σε καθε απαντηση..
Κορυφή σελίδας

marayia
New Member

Greece
36 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Oct 2015 :  21:45:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην marayia  Απάντηση με παραπομπή
oups ! Ok τωρα το προσεξα ...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000