ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Χαρίζονται σπόροι
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ανταλλαγές - Αγγελίες - Ζήτηση - Χαρίζεται
 Χαρίζονται σπόροι
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2014 :  06:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ!

Ένας καλός μου φίλος, που ασχολείται με υβριδισμό,
μου έστειλε σπόρους υβριδίων echinopsis.
Επίσης σπόρο από ferocactus hererae & ferocactus glaucescens.
Από σπόρους που έχω συλλέξει από δικά μου φυτά υπάρχουν από
parodia tureckeckiana
orbea variegata
echinocereus mix

Για όσους θέλουν να μπουν στην περιπέτεια της σποράς και να γευτούν αυτή τη χαρά, μπορώ να στείλω μερικούς σπόρους.
Έχω ήδη τάξει σε έναν φίλο, αλλά φθάνουν και για μερικούς άλλους.

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με την πλήρη ταχυδρομική του διεύθυνση.

Να το πω και όπως στα φυλλάδια των σούπερ μάρκετ τώρα.
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
Η προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

georgenazos
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
179 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2014 :  08:13:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της georgenazos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην georgenazos  Απάντηση με παραπομπή
Οπως επισης και οτι δεν ευθυνεσαι για τυχον τυπογραφικα λαθη
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2014 :  15:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

ferocactus herrerae
Parodia turecekiana

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 03 Apr 2014 15:25:57
Κορυφή σελίδας

georgenazos

Greece
179 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2014 :  15:26:42  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της georgenazos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην georgenazos  Απάντηση με παραπομπή
Δεν το ειπα γι'αυτο, απλως ετσι αναφερουν παντα στα φυλλαδια.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Apr 2014 :  15:36:11  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από georgenazos

Δεν το ειπα γι'αυτο, απλως ετσι αναφερουν παντα στα φυλλαδια.

Το ξέρω απλά διαπίστωσα ότι το πρωί που έγραφα με την τσίμπλα στο μάτι τα έγραψα λάθος και τα διόρθωσα με την ευκαιρία.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Apr 2014 :  19:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
?

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Apr 2014 :  20:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Βρε παιδιά;

Τους λάβατε τους σπόρους;

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Vasil
Junior Member

Greece
101 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Apr 2014 :  12:06:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Vasil  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη έχουν σταλεί στο πατρικό μου αλλά δεν μπόρεσα να πάω να τους πάρω ακόμη, θα σε ενημηρώσω μόλις μπορέσω να πάω.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Apr 2014 :  14:52:03  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Εντάξει Βασίλη, δεν χρειάζεται να με ενημερώσεις, σημασία έχει ότι έφτασαν στο πατρικό σου.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Johnny_Grusonii

Greece
193 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Apr 2014 :  10:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Johnny_Grusonii Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Johnny_Grusonii  Απάντηση με παραπομπή
Εμένα οχι ακομα... αλλα τους περιμενω πως και πως!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Apr 2014 :  14:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Johnny_Grusonii

Εμένα οχι ακομα... αλλα τους περιμενω πως και πως!!

Ωχ γιατί;
έπρεπε να τους είχες λάβει.
Να μου πεις.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Johnny_Grusonii

Greece
193 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Apr 2014 :  14:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Johnny_Grusonii Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Johnny_Grusonii  Απάντηση με παραπομπή
ωχ....!!!! Εχεις μερες που τους εστειλες???? δεν εχει ερθει τπτ...!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Apr 2014 :  20:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Ναι τους έστειλα την επόμενη από το μύνημά σου.
Για ξαναστείλε μου τη διεύθυνσή σου.
Έχω ακόμη καμπόσους.
Θα σου ξαναστείλω.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Johnny_Grusonii

Greece
193 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2014 :  13:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Johnny_Grusonii Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Johnny_Grusonii  Απάντηση με παραπομπή
Ατιμα ΕΛΤΑ... Ελπιζω τουλαχιστον να πεταχτηκε ο φακελος σε χωμα μπας και φυτρωσει τπτ... μην πηγαν υπερ πιστεως τα σπορακια!!! Συγνωμη για ολη την αναστατωση!!!
Κορυφή σελίδας

Vasil
Junior Member

Greece
101 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Apr 2014 :  02:47:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Vasil  Απάντηση με παραπομπή
Ειρηνη μου τους πηρα στα χερια μου πλεον! Μα καλα βρε ποσους εστειλες;;

Σε ευχαριστω απο καρδιας για ολα

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Apr 2014 :  07:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Vasil

Ειρηνη μου τους πηρα στα χερια μου πλεον! Μα καλα βρε ποσους εστειλες;;

Σε ευχαριστω απο καρδιας για ολα

Καλή επιτυχία φίλε μου!

Δεν κάνει τίποτα.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mariankos
Starting Member

6 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Jun 2014 :  00:18:25  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mariankos  Απάντηση με παραπομπή
καλησπέρα σας κι από εμένα... αν έχουν περισσέψει θα με ενδιέφερε να αποκτήσω κι εγώ σπόρους.... έχω μια μικρή συλλογή από παχύφυτα και από κακτάκια και θα ήθελα να δοκιμάσω την τύχη μου στην σπορά... :-)
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Jun 2014 :  21:13:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mariankos

καλησπέρα σας κι από εμένα... αν έχουν περισσέψει θα με ενδιέφερε να αποκτήσω κι εγώ σπόρους.... έχω μια μικρή συλλογή από παχύφυτα και από κακτάκια και θα ήθελα να δοκιμάσω την τύχη μου στην σπορά... :-)

Θα έρθεις στην έκθεσή μας;

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mariankos
Starting Member

6 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Jun 2014 :  00:00:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mariankos  Απάντηση με παραπομπή
Αυτή που είναι στην ιερά οδό μέχρι την Κυριακή;;;;;
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Jun 2014 :  09:31:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=2144

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.19 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000