ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ομαδική παραγγελία από Kakteen cz
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Αγορές - Καταστήματα - Εκθέσεις
 Ομαδική παραγγελία από Kakteen cz
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  07:25:50  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!
Μαζί με ένα φιλαράκι σκεφτόμαστε να παραγγείλουμε από τον συγκεκριμένο Τσέχο.
Ψήνεται κανείς?

http://www.kakteen.cz/index.php?klic=id46en-kaktusy-z-evropskych-pestiren

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  16:07:08  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
αν ειναι να γινει συντομα η ''"παραγγελια"...

θελω!!!

ΥΓ...και αν στελνει τα πραγματα αμμεσα..οχι σε 3 μηνες.!!!

Edited by - Kostas on 25 Mar 2014 16:08:12
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  18:49:15  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

αν ειναι να γινει συντομα η ''"παραγγελια"...

θελω!!!

ΥΓ...και αν στελνει τα πραγματα αμμεσα..οχι σε 3 μηνες.!!!

Η παραγγελία θα γίνει σύντομα Κώστα.
Αχ τον λιβανίζω από τα Χριστούγεννα τον συγκεκριμένο προμηθευτή.
Και μαζεύω λεφτά από το καλοκαίρι...για μια παραγγελία κάκτων
Το πρόβλημα είναι ότι είναι λακωνικός στην επικοινωνία του και δεν ξεκαθαρίζει ορισμένα πράγματα που τον ρωτάω.
Επίσης η ισοτιμία της τσέχικης κορώνας με το ευρώ δεν είναι η τρέχουσα.
Τσιμπάει λίγο.

Παρόλαυτά εγώ και ο Παναγιώτης, αποφασίσαμε να αγοράσουμε γιατί κουραστήκαμε να περιμένουμε το
Adaria...
Έχεις προσωπικό e-mail να σου προωθήσω την πρόσφατη συνομιλία στο ΥΑΗΟΟ ; και άλλες που τυχόν προκύψουν;

ΥΓ. Στείλε μου λίστα με το τι θέλεις...

Μήπως πρέπει να φτιάξω νέο θέμα;
Αναρωτιέμαι...

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 25 Mar 2014 19:38:40
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  19:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
A!λοιπόν εδώ λέει κάποια πράγματα σχετικά
http://www.kakteen.cz/index.php?cislopolozky=117&jazyk=en
και αυτή είναι αντεγραμμένη η απάντηση που μου έδωσε σε ένα μακρύ κατάλογο ερωτήσεων...( για παράδειγμα δεν μου απαντάει αν τα είδη ταξιδεύουν ασφαλισμένα και ποιά είναι η πολιτική του σε περίπτωση που χαθούν ή φθάσουν κατεστραμμένα, δηλαδή αν τα αντικαθιστά κλπ)

Hello Irene,
a few comments on your questions:
At this time, we sell at the rate 1EUR = 25 CZK
Shipping: according to actual costs Firms GLS or Post / always choose the cheaper option /
Packing: 20 CZK
Plants without sending country and pots.
Payment: in advance via Paypal / + 4% /
Species that are sold write.

mavirenes

Edited by - mavirenes on 25 Mar 2014 19:24:10
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  20:15:59  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Εγω θελω κατι??????
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  20:27:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Stylianos

Εγω θελω κατι??????

Χαχαχαχαχα!!!!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  20:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Stylianos Εστάλη - 25 Mar 2014 : 20:15:59
Εγω θελω κατι??????

ειπα και εγω..........................

quote:

καλα δεν εχει και ΤΑ φυτα...ασε που υποψιαζομε μεγεθος ρεβυθιου...

βασικα εγω δεν θελω φυτα...εκτος αν θελει αυτος να του στειλω τιποτα!!

κατι μικροποσοτητες σε γλαστρακια θελω να δοκιμασω αν και δεν τα βλεπω σοι...γιατι το εψαξα(οχι μονο εγω) Ελληνικα.......και δεν...

η μηχανη της Ελλαδας εσβησε πριν 2000+ χρονια και απο τοτε δεν λεει να παρει μπροστα..................

μη μου στειλεις mail κλπ οταν ειναι πες να σου πω!!!!και φυγαμεεεε....
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  20:42:24  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

quote:

καλα δεν εχει και ΤΑ φυτα...ασε που υποψιαζομε μεγεθος ρεβυθιου...

βασικα εγω δεν θελω φυτα...εκτος αν θελει αυτος να του στειλω τιποτα!!

κατι μικροποσοτητες σε γλαστρακια θελω να δοκιμασω αν και δεν τα βλεπω σοι...γιατι το εψαξα(οχι μονο εγω) Ελληνικα.......και δεν...

η μηχανη της Ελλαδας εσβησε πριν 2000+ χρονια και απο τοτε δεν λεει να παρει μπροστα..................

μη μου στειλεις mail κλπ οταν ειναι πες να σου πω!!!!και φυγαμεεεε....

Χμ!! Ξέρεις, Μας ενδιέφεραν κι εμάς τα γλαστράκια.
Βασικά ήταν ένας από τους κύριους λόγους που ασχοληθήκαμε μαζί του.
Όμως αφού δώσαμε την παραγγελία και ρωτήσαμε τα μεταφορικά μας ζητούσε μια 30άρα γιατί ήταν λέει βαριά...
Οπότε επειδή δεν θέλαμε εξέταση ( για ζοχάδες κατάλαβες εσύ )ακυρώσαμε τότε την παραγγελία.

mavirenes

Edited by - mavirenes on 25 Mar 2014 20:54:39
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Mar 2014 :  20:44:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Ωστόσο για πες, ποιές και πόσες θέλεις;
Τετράγωνες να υποθέσω;
Γιατί θα τον ρωτήσω μεταφορικά πριν να δώσω την παραγγελία μέσω e-shop.
Οπότε θα ξέρουμε.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2014 :  01:01:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Θελω και εγω Ειρήνη. ....
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2014 :  06:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα!
Στέλιο; τι θέλεις;
Στείλε μου λίστα με links για αν μη γίνει κανένα λάθος γιατί λέω μέχρι το τέλος της εβδομάδας να στείλω την παραγγελία.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Mar 2014 :  06:33:03  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Φωτεινή καλημέρα!

Σκέφτομαι, ίσως να ήταν σωστότερο να δημιουργηθεί ένα νέο θέμα με τίτλο "ομαδική παραγγελία από Kakteen cz" που να περιλαμβάνει τις αναρτήσεις από 25 Μαρτίου και μετά.

Αλλά θα σε βάλω σε μπελάδες πάλι.

Δικό μου το σφάλμα ζητώ συγνώμη.

ΥΓ. όλο κάνω τις ζημιές μου και μετά σε βάζω να...καθαρίζεις

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Mar 2014 :  08:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Έγινε νέο θέμα. Ειρήνη δεν είναι μπελάς, ίσα ίσα είναι πρόαση για το καλύτερο.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Mar 2014 :  06:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Έγινε νέο θέμα. Ειρήνη δεν είναι μπελάς, ίσα ίσα είναι πρόαση για το καλύτερο.

Καλημέρα φωτεινή!
Ευχαριστώ πολύ!

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.2 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000