ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Φρέζες-διάφορα χρώματα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Άλλα φυτά
 Φρέζες-διάφορα χρώματα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Feb 2014 :  15:41:53  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

Αυτά δεν είναι φρέζες ήταν κάτι περίεργα φυτάκια απ'το lidl πιο κάτω έχω κι άλλες φρέζες.

Κική

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Mar 2014 :  10:56:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Αυτα που δεν ειναι φρεζιες ειναι ενα ειδος απο ζουμπουλια, λεγονται μουσκαρι (Muscari neglectum)!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Mar 2014 :  14:12:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ Βασίλη,είχα πετάξει την συσκευασία,γι'αυτό δεν ήξερα πως λέγονται.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Mar 2014 :  03:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα!
Δεν είναι ζουμπούλια, παρόλο που μοιάζουν με μικρογραφία υακίνθων.
Μια ποικιλία αυτών είναι οι γνωστοί εδώδιμοι βολβοί που καταναλώνονται ειδικά τώρα με τις νηστείες.

Χμ έχω χρόνια να φάω τέτοιους παρεπιτόντως.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Mar 2015 :  21:42:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Οι φετινές φρέζες μου αφού οι περσινές φωτό είχαν διαγραφεί απ'το site που τις ανέβαζα.

Κική
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Mar 2015 :  08:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Κική
Πολύ ωραίες! Ωραία χρωματάκια ανοιξιάτικη σύνθεση!
Τελικά και από το photobuket διαγράφονται...κρίμα. Νομίζω ότι σου είχα στείλει πληροφορίες για ανέβασμα στην Gallery της εδώ σελίδας. Ό,τι ανεβαίνει εκεί δε διαγράφεται, εγώ έχω εκεί τις φωτογραφίες μου από την ίδρυση της σελίδας και του φόρουμ, δηλαδή, απ' το 2005 (φέτος κλείνει 10 χρόνια!!)
Ξέρω, για κάποιους ίσως δείχνει πολύπλοκο σε σχέση με fb κλπ αλλά μπορεί να εξυπηρετήσει τις ανάγκες όποιου το θέλει.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Mar 2015 :  19:42:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
θα το κοιτάξω Φωτεινούλα μου,κάτι θυμάμαι κι εγώ.Ευχαριστώ για τις φρέζες.

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.14 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000