ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Χαρά ΘΕΟΥ
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 Χαρά ΘΕΟΥ
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  15:52:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Τι εννοώ ε?
22° καίει ο τόπος,για καφεδάκι,βεραντούλα,τσιγαράκι,κι άλλοι είναι στο κρεββάτι με σουπίτσα και χάπια.
Τι να πει κανείς???

Υ.Γ:Παρακαλάω το ΘΕΟΥΛΗ να γίνω γρήγορα καλά γιατί δεν την παλεύω άλλο.
Προχτές στο Κρατικό με βγάλανε του θανατά,αν είναι δυνατόν.

Κική

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  17:29:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Αχ βρε Κική!!!! Περαστικά !!!Να γίνεις γρήγορα καλά!!!!
Τι έπαθες? αυτή τη γρίπη που λένε?
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  18:45:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Δεν ξέρω ρε συ Νίκο.
Απλά πριν κάτι μέρες έπλυνα ταράτσες,βεράντες,αυλές τι να σου λέω....το μόνο που κατάλαβα εκείνη την ώρα είναι ότι ήμουν ιδρωμένη και ένιωθα να μπαίνει αέρας απ'τη μέση μου,αυτό υποθέτω ότι ήταν η χαριστική βολή.
Πρώτα κ μετά .ΑΧΧΧΧΧ!

Κική
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  19:08:28  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Τι να πω!!! Κουράγιο και περαστικά!!! θέλει μεγάλη προσοχή γιατι όσοι έχουν κρυώσει τώρα τους ταλαιπωρεί για κανά μήνα.
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  19:28:11  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Απλά πριν κάτι μέρες έπλυνα ταράτσες,βεράντες,αυλές τι να σου λέω..

πολύ υγρασία...πρόβλημα στη ριζα βλεπω..... ριξε διπλη δόση νεοτοψιν και όλα θα πάνε καλά..
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Feb 2014 :  19:32:13  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Άστα όλος ο κόσμος σήμερα ήταν με κοντομάνικο κ εγώ φόραγα πουλόβερ και ζακέτα.Βγήκα λίγο στη βεράντα να πάρω λίγο αέρα,να δω κόσμο,αλλά κρύωνα κ μπήκα πάλι μέσα.Ελπίζω να σηκωθώ σύντομα.Ευχαριστώ πάντως μες απ'την καρδιά μου για το ενδιαφέρον.

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.08 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000