ΚΑΚΤΟΣ - Forum - ομαδική παραγγελία βολβωδών από Ολλανδία
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ανταλλαγές - Αγγελίες - Ζήτηση - Χαρίζεται
 ομαδική παραγγελία βολβωδών από Ολλανδία
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Jan 2014 :  13:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
αγαπητοί συνφορουμίτες!

Εκτός από τους κάκτους και τα παχύφυτα αγαπώ πολύ τα βολβώδη.
Επειδή τα οικονομικά μου είναι άθλια όπως και των περισσοτέρων από εμάς υποθέτω, αλλά η αγάπη για τα φυτά παραμένει να με τριβελίζει και να με κάνει να ονειρεύομαι, θα ήθελα να αγοράσω κάποιους βολβούς ( σε μικρή ποσότητα ) από εδώ. http://www.eurobulb.nl/

Από το συγκεκριμένο κατάστημα έχω αγοράσει τέσσερις ή πέντε φορές συνέχεια.
Είναι αξιόπιστος και έχει άριστο service. Έχω επίσης καλή σχέση με τον συγκεκριμένο.
Δεν έχω δει τους όρους συνεργασίας φέτος.

Ίσχυαν τα κάτωθι
Η μικρότερη παραγγελία για να εκτελεστεί πρέπει να είναι πάνω από 40Ε.
Τα μεταφορικά για τη χώρα μας ήταν 15Ε.
Για παραγγελία 100 Ε και άνω τα μεταφορικά ήταν δώρο.
Υπάρχει η δυνατότητα αγοράς μικρότερης ποσότητας από την αναγραφόμενη στο site αλλά επιβαρύνεται με 10%. (πχ 1 τεμ αντί των 10)

Είναι στα σκαριά ομαδική παραγγελία, θα μου πείτε τι θέλετε, θα υπολογίσω τα ποσά και θα σας ζητήσω να καταθέσετε το ποσόν που επιβαρύνει τον καθένα στην Πειραιώς όπου διατηρώ την προπληρωμένη κάρτα μου.
Ο προμηθευτής θα πληρωθεί με paypal.
Τους βολβούς θα σας τους παραδώσω ένα Σάββατο ή Κυριακή πρωί, στον ηλεκτρικό σταθμό του Θησείου.
Αν υπάρχει ενδιαφέρον παρακαλώ να με ενημερώσετε μέχρι το τέλος του μήνα.

ΥΓ. όποιος δεν μπορεί να έρθει στο Θησείο, μένει μακρυά κτλ θα του στείλω τους βολβούς του με Ελτα ή courier επιλογής του ( που να υπάρχει στην περιοχή μου ) .
Μένω Δυτική Αττική.

Μέχρι το τέλος του μήνα είναι καλό να έχουμε τα λεφτά για να την δώσω.
Στο μεταξύ κάθε φορά που παίρνω λίστα κάνω τους υπολογισμούς, ώστε να είμαι έτοιμη όταν κατατεθούν τα χρήματα από όλους.

Όσοι ενδιαφέρονται θα πρέπει μαζί με την παραγγελία τους να μου στείλουν τη διεύθυνσή τους την ταχυδρομική και τα τηλέφωνά τους.

ΥΓ . αν προκύψει κάποιο πρόβλημα με την παραγγελία ( πχ πέρυσι τα ελληνικά ταχυδρομεία είχαν κάνει το θαύμα τους και είχε αργήσει ένα μήνα σχεδόν το δέμα να φτάσει ) η ευθύνη δεν θα θεωρείται δική μου.

Ωστόσο ασφαλίζει τα δέματά του και είναι αξιόπιστος προμηθευτής.
Ψωνίζω από το 2008 από εκεί.
Οι βολβοί και τα ριζώματα έρχονται πάντα σε άριστη κατάσταση, από εκατοντάδες που έχουν περάσει από τα χέρια μου ( γιατί έχω ξανααναλάβει ομαδικές ) κανά δυο μόνο να ήρθαν σαπισμένα ή τζούφια.

Δεν θεωρώ κανέναν αναξιόπιστο.
Απλά επειδή όλα αυτά σχετίζονται με χρήματα που θα μου εμπιστευθείτε (και ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη), οφείλω να πω όλες αυτές τις λεπτομέρειες.

Α! αν ω μη γένοιτο προκύψει πρόβλημα θα απευθυνθούμε εδώ
http://www.synigoroskatanaloti.gr/index_ecc.html

΄
Ελπίζω να μην τρομάξατε

Ευχαριστώ πολύ

Ειρήνη

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Jan 2014 :  15:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Δεν βλέπω κανένα ενδιαφέρον ωστόσο οφείλω να βάλω μια υπενθύμιση.

Μέχρι 31/1 παρακαλώ.

Ευχαριστώ.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2014 :  13:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Στέλνω το e-mail στον Ολλανδό.
Μια και άνοιξα το σχετικό θέμα οφείλω να ενημερώσω.

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000