ΚΑΚΤΟΣ - Forum - lophophora-san pedro
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Αγορές - Καταστήματα - Εκθέσεις
 lophophora-san pedro
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Harry Di Mitsi
Starting Member

3 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  16:01:15  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Harry Di Mitsi  Απάντηση με παραπομπή
Σκεφτομαι να παραγγειλω σπορους πεγιοτ(lophophora williamsi)η San pedro ( trichohereus pachanoi san pedro ) απο ιντερνετ αλλα γενικως δεν εμπιστευομαι το ιντερνετ(μηπως φερει αλλο ειδους κακτου...!!!εχω βρει γενικως σε πολυ καλες τιμες αλλα θα προτειμουσα να παρω απο Ελλαδα σε κανα φυτωριο !!! Μηπως ξερετε κανενα που να πουλαει; η μηπως εχετε να μου προτεινετε κατι; να εμπιστευτω το ιντερνετ;

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  16:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
άντε πάλι

Εμπιστέψου το ιντερνετ!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Harry Di Mitsi
Starting Member

3 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  16:48:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Harry Di Mitsi  Απάντηση με παραπομπή
Χμ,δεν γινεται να εμπιστευτεις κατι τοσο απροσωπο οσο το ιντερνετ!!!
Επισης εχω ενα θεμα , η χωρα προελευσης θα ειναι η Ολλανδια και ολοι ξερουν οτι στο Πεγιοτ περιεχετε μεσκαλινη...!!
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  18:36:54  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
....1)...οι σποροι δεν περιεχουν μεσκαλινη..!! (σπορους δεν ειπες οτι θελεις??)

2) γιατι? ντε και καλα αυτα τα δυο ειδη κακτων???

3) γιατι απο ολλανδια?? (εχει και αλλου πορτοκαλιες που κανουν μεσκαλινες..)

4) και τελος.......-το σκεφτηκες καλα???!!!!!!!!!!!!
Κορυφή σελίδας

kosrashelix
New Member

Greece
64 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  21:09:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kosrashelix  Απάντηση με παραπομπή
Αδερφέ μέχρι να φτάσει ο κάκτος σου (πεγιοτ) να έχει αρκετα αλκαλοειδή ώστε να την ακούσεις και να έχεις παραισθήσεις και να πας εκεί που πολλοί πάνε και λίγοι γυρνάνε θα περάσουν τουλάχιστον 20 χρονάκια. Για ξανασκέψου λοιπόν μήπως τότε η ηλικία σου θα είναι ακατάλληλη για τέτοιου είδους εμπειρίες;
Κορυφή σελίδας

Harry Di Mitsi
Starting Member

3 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Jan 2014 :  14:20:15  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Harry Di Mitsi  Απάντηση με παραπομπή
Γιατι αυτα τα 2 ειδη κακτων...γιατι απο αυτα τα 2 εμπνευστηκαν ενας συγγραφεας και ενας ζωγραφος που μου αρεδουν!! Οσο για το αν το σκεφτηκα καλα..χμ αν σκεφτομαι καθε τι που κανω στην ζωη μου θα κατεληγα να μην κανω τιποτα!! Εμ οσο για τα 20 χρονια που θα πρεπει να περιμενω οκ ζωη να χουμε!!εχω ηδη εναν κακτο και θα θελα να παρω αλλον εναν και σκεγτηκα να ναι ενας απο αυτους τους 2
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.13 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000