ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ανεργία
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 Ανεργία
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  15:24:48  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Δεν θέλω να γίνομαι κουραστική ούτε να μιζεριάζω,το σιχαίνομαι αυτό.
Το θέμα είναι ότι δεν σε αφήνουν να χαρείς ΤΙΠΟΤΑ.
Εγω προσωπικά έχω μάθει να μην ΣΚΥΒΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ στις δυσκολίες αλλά να πατάω στα πόδια μου.
Έλα μου όμως,που κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα αποφύγεις,σου'ρχονται απανωτά τα χτυπήματα.
Ετσι κι εγώ αποφάσισα ότι αφού επέλεξα αυτό το χόμπι θα το κρατήσω με νύχια κ με δόντια(όσο μπορώ)βέβαια.
Εντάξει όταν δεν θα έχω λεφτά δεν θα επισκέπτομαι το lidl τις Πέμπτες.
Επειδή αυτό το θέμα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ δεν μας φτάνει μια βδομάδα για να το αναλύσουμε.
Λέω λοιπόν να το τελειώσουμε εδώ.
Ο καθένας έχει τη δική του άποψη επί του θέματος κ είναι σεβαστή(ίσως όχι αποδεκτή,αλλά σεβαστή).
Λέω να την κάνω με ελαφρά,έχω κ καλύτερα πράγματα να κάνω(απο το να κλαίω για την κατάσταση που μας φέρανε)όπως μια βόλτα στα φυτά μου,τώρα που έχει καλό καιρό.

Κική

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  18:57:44  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
ολοι λιγο πολυ τραβαμε ζορι..... αν τα παρατησουμε ολα παμε χαμενοι...!!

το καλο με το δικο μας χομπι ειναι οτι δεν θελει ντε και καλα ...λεφτα...δηλ το ονομα του ...χομπι ειναι...καλλιεργω κακτους και παχυφυτα....δεν ειναι...αγοραζω ασταματητα φυτα... .ετσι ολοι μας μπορουμε να ασχοληθουμε με την σπορα ...με το μεγαλωμα φυτων απο σπορο με τον πολλαπλασιασμο απο μοσχευματα..κλπ κλπ χωρις να χαλαμε ουτε 1ε..

quote:
Εντάξει όταν δεν θα έχω λεφτά δεν θα επισκέπτομαι το lidl τις Πέμπτες.

εισαι ..ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Jan 2014 :  21:10:41  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Κωστή.
Εντάξει δεν είχα κ απορία ότι δεν θα το σχολίαζες.
Ευχαριστώ για το απίστευτη.
Πολλαπλασιασμό απο μοσχεύματα κάνω,με τους σπόρους δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω,η πρώτη μου απόπειρα δεν πήγε κ τόσο καλά λόγω ερασιτεχνίας.
Ετοιμάζω απίστευτη σπορά απο Μάρτη κ μετά.
Αν πετύχει να δω μετά τι θα έχεις να πεις?
Δεν μ'αγαπάς καθόλου πια????

Κική
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Jul 2014 :  23:57:28  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα σταμάτησα να κλαίω τη μοίρα μου γιατί επιτέλους έπιασα ΔΟΥΛΕΙΑ.

Γι'αυτό δεν μπαίνω τόσο συχνά όσο πριν,εντάξει όταν στρώσουν λίγο τα πράγματα πιστεύω θα έχω πιο πολύ χρόνο.

Κική
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Jul 2014 :  02:32:21  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
....

αντεε ποτε με το καλο ξεκιναμε παραγγελιες σπανιων φυτων απο εξωτικα μερη??????????????
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Jul 2014 :  07:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Αντε μπράβο Κική!
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jul 2014 :  15:42:05  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλή Αρχή !!!!!!!!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jul 2014 :  20:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά από εδώ και στο εξής Κική!

(όπως επίσης εύχομαι να πάρουμε κι εμείς σειρά...οικογενειακώς!!)

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jul 2014 :  22:52:29  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!

Μακάρι να στρώσουν τα πράγματα και να μπουν σε μία σειρά τα χρέη μου και γενικά να φέρω βόλτα το σπίτι μου γιατί τα πράγματα ήταν πολύ άσχημα και κάτι έπρεπε να γίνει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ.

Υ.Γ:Οσο για τις παραγγελίες που λέει ο φίλος μου ο Κωστής θα δω,είναι νωρίς για όνειρα.

Κική
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Jul 2014 :  00:34:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
MΠΡΑΒΟ ΚΙΚΗ!!!

Πραγματικά χαίρομε για σένα και εύχομαι να πάνε όλα καλά, (το να έχεις δουλειά σήμερα είναι πολυτέλεια έτσι οπώς μας καταντήσανε)
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2014 :  00:34:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ,ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000