ΚΑΚΤΟΣ - Forum - cactus cafe
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Καφές και κουβεντούλα
 cactus cafe
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

rina
New Member

Greece
48 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Dec 2013 :  20:33:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην rina  Απάντηση με παραπομπή
'Εψαχνα........... έψαχνα ενα θέμα που να είναι........ παντός καιρού. Να μην έχει σχέση απαραίτητα μόνο με φυτά και κάκτους.
Ετσι βρε παιδί μου για καφέ. Κάπου να σας ευχηθώ, κάπου να σας πω για κάτι που είδα, που έπαθα, κάπου που απλώς θέλω να πω δύο κουβέντες χωρίς να ανοίγω κάθε φορά ένα νέο θέμα. Ελπίζω να μην πειράζει τους παλιότερους.

Χρόνια πολλά σε όλους. Με υγεία ,οικονομική άνεση και ότι είναι καλύτερο για τον καθένα . Εύχομαι να περάσατε καλά και να περάσετε ακόμα καλύτερα.

Αγαπάτε αλλήλους. Ξεκλειδώστε τα wi-fi.

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Dec 2013 :  23:24:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστούμεεεεεεε,επίσης,να χαίρεσαι την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ,οτι επιθυμείς,υγεία,ευτυχία σ'ολον τον κόσμο και εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να περάσουν όλοι όσο καλύτερα μπορούνε χωρίς δυστυχία με αγάπη και ομόνοια.Δεν ξέρω τι άλλο να ευχηθώ να γίνουν καλά οι άρρωστοι? και να το ευχηθώ θα γίνει?Μακάρι να γινόμουν ΘΕΟΣ για μία ημέρα και σου'λεγα εγω.Αυτά.
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Κική'
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 29 Dec 2013 :  09:12:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Ευχαριστούμεεεεεεε,επίσης,να χαίρεσαι την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ,οτι επιθυμείς,υγεία,ευτυχία σ'ολον τον κόσμο και εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να περάσουν όλοι όσο καλύτερα μπορούνε χωρίς δυστυχία με αγάπη και ομόνοια.Δεν ξέρω τι άλλο να ευχηθώ να γίνουν καλά οι άρρωστοι? και να το ευχηθώ θα γίνει?Μακάρι να γινόμουν ΘΕΟΣ για μία ημέρα και σου'λεγα εγω.Αυτά.
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Κική'

καλημέρα!
Χρόνια πολλά.

Αλήθεια. Τι θα έκανες αν γινόσουν Θεός για μια μέρα?
(Με την προυπόθεση βέβαια ότι η φύση του Θεού είναι αυτή που αντιλαμβάνεται η ανθρώπινη συνείδηση τουλάχιστον ως τώρα ή τουλάχιστον με τους συμβατικούς τρόπους αντίληψης))

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000