ΚΑΚΤΟΣ - Forum - ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Dec 2013 :  01:47:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.

Υ.Γ:Είμαι πολύ χαρούμενη,στολίσαμε τελικά σήμερα,τα καταφέραμε.Όλη η οικογένεια σύσσωμη,ναι γύρω απ'το δέντρο να βάζει ο καθένας απο ένα στολίδι.Τη ΜΑΓΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Υ.Γ:Να και κάτι καλό,μαγικό θα έλεγα να είναι ενωμένη η οικογένεια,χαρούμενη,έστω και κάτω απ'αυτές τις συνθήκες{ανεργείας και θλίψης}για τους περισσότερους απο εμάς.
Μια φωτογραφία λοιπόν για να μας φτιάξω το κέφι.

Κική'

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Dec 2013 :  07:19:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Και του χρόνου Κική!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!! Υγεία αρμόνια και εποικοδομητική σκέψη σε όλο το κόσμο!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Dec 2013 :  07:44:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Χαχα!

Καλημέρα!!

Κόντρα μου πας ε!
Με τη δεντράρα σου!!

Έγινε ρε Κικίτσα!!

Καλά Χριστούγεννα να έχουμε λοιπόν και όλα θα τα φτιάξουμε!

Να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας.
Να κάνουμε όσο το δυνατόν περισσότερους ανθρώπους χαρούμενους!

Και πάνω από όλα Υγεία

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Dec 2013 :  11:54:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα παιδιά να είστε όλοι καλά,ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
Εύχομαι μέσα απ'την ψυχή μου ό,τι καλύτερο σε όλους,είτε αυτό λέγεται υγεία,δουλειά,ευτυχία και ό,τι άλλο θέλει ο καθένας για την οικογένειά του.

Υ.Γ:To μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι δεν έχω μέρος να στεγάσω τα φυτάκια μου και πολύ φοβάμαι ότι θα έχω σημαντικές απώλειες τώρα μ'αυτό το κ@.ο^*υο που κάνει,θα μου τα ζαρώσει(μην πω θα τα εξαφανίσει) όλα.Αυτό.

Φιλάκια πολλά σε όλους.

Υ.Γ:Έχω μια κρυφή ΕΛΠΙΔΑ ότι ΙΣΩΣ φτιάξουν λίγο τα πράγματα.

Κική'
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Dec 2013 :  08:43:52  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ωραίο το δεντράκι σας Κική!
Χρόνια πολλά σε όλους και καλές γιορτές!
Να γίνουν όλα καλύτερα για όλους εύχομαι
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Dec 2013 :  20:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
χμ! βρήκα ένα ωραίο άρθρο με στοιχεία σχετικά με τα Χριστούγεννα

εδώ

http://ellanodikis.com/2011/12/25/%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CF%8D%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%AD%CE%B8%CE%B9%CE%BC%CE%BF-%CF%84/

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 25 Dec 2013 20:17:21
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.12 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000