ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Γειά σας και απο εμένα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Νέα μέλη
 Γειά σας και απο εμένα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

rina
New Member

Greece
48 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:04:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην rina  Απάντηση με παραπομπή
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι πολύ καινούρια στην συλλογή παχύφυτων και έχω εθιστεί. Μάλλον θα χρειαστώ την βοήθεια σας και για τις ονομασίες τους και για την φροντίδα τους. Καλώς σας βρήκα.

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
στο φορουμ....!!

για τον εθισμο μην ανησυχεις....ειναι κατι "φυσιολογικο"..!!

για οποια βοηθεια πες μας..

....και φυσικα περιμενουμε να μας παρουσιασεις τα φυτα σου...με πλουσιο φωτογραφικο.."ρεπορταζ"..(οχι πολλα πραγματα...καμια 100η φωτο μονο..)

Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:28:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
΅και από μένα !!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:29:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες
Κορυφή σελίδας

rina
New Member

Greece
48 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:29:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην rina  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Ο εθισμός .......δεν ξέρω αν μου βγει σε καλό . Εχω γίνει η πρώτη ''κλέφτρα''. Μόλις δω παχύφυτο γυαλίζει το μάτι μου Οσο για τις φωτό.....να μάθω πρώτα πως ανεβάζουμε εεεε? Μονο που σε σχέση με αυτά που ειδα εδώ τα δικά μου ειναι συνηθισμένα και έχω σκασει απο την ζήλεια μου.
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:40:59  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Μην ζηλεύεις γιατί σιγά σιγά τα μαζέψαμε και εμείς, με λίγο υπομονή θα αποκτήσεις μια ωραία συλλογή,κλεφτρόνι είπες?....κουμπωθείτε παιδιά....αστειεύομαι και πάλι καλως ήρθες
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  23:22:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Έχω χάσει μιά εχεβέρια,Θα ψαχτούμε όλοι,να δω τις τσέπες σας.
Αυτή είναι μία παλιά,πολύ πετυχημένη {αγαπημένη} μου ατάκα.
ΣΥΓΝΩΜΗ Ρίνα δεν ήταν για σένα,ένα αστειάκι ήταν που κάναμε τον παλιό καλό καιρό που δουλεύαμε.
Καλώς ήρθες κι απο μένα λοιπόν

Κική'
Κορυφή σελίδας

rina
New Member

Greece
48 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  23:29:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην rina  Απάντηση με παραπομπή
Η πιθανοτητες να βρεις ενα φύλο στην τσέπη μου ειναι μεγάλες.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  23:41:31  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εγώ την τελευταία φορά που είχα πάει για χώμα και έτσι,{υλικά,ξέρεις} είχαν πετάξει γύρω στα 6-7 φυλλαράκια και τα πήρα,ρώτησα όμως.Ούτως ή άλλως τα πετάγανε.Θεωρείτε κλεψιά?????Όχι ρε Κική,δανεισμός,χα,χα,χα.

Υ.Γ:Αλήθεια,ήταν πεταμένα.

Κική'

Edited by - Κικη on 22 Nov 2013 23:42:54
Κορυφή σελίδας

rina
New Member

Greece
48 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  23:48:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην rina  Απάντηση με παραπομπή
[URL=http://imageshack.com/i/0b3kvaj][/URL]
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  02:39:05  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες rina!

TzO
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  08:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλώς ήρθες και από εμένα Ρίνα ( Κατερίνα ? )

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  09:17:39  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Εγώ την τελευταία φορά που είχα πάει για χώμα και έτσι,{υλικά,ξέρεις} είχαν πετάξει γύρω στα 6-7 φυλλαράκια και τα πήρα,ρώτησα όμως.Ούτως ή άλλως τα πετάγανε.Θεωρείτε κλεψιά?????Όχι ρε Κική,δανεισμός,χα,χα,χα.

Υ.Γ:Αλήθεια,ήταν πεταμένα.

Κική'

...καλα....σε πιστεψαμε....!!! .. εχεις "ρημαξει" ολους τους "κυριους" και "κυριες" της περιοχης...και οχι μονο.....
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  14:59:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Χαζέ.Τι έχω ρημάξει τον κόσμο?Θα σε ακούσει και κανείς και θα πει τι κλέφτρα είναι αυτή????????Θέλουν και μου τα δίνουνε.Το μόνο που έκλεψα ήταν αυτό απ'την Πάτρα{αφου είχα χτυπήσει το κουδούνι και δεν μου ανοίξανε}.Χα,χα,χα{όχι τίποτα άλλο δεν έχει πιάσει κιόλας}.

Κική'
Κορυφή σελίδας

Nuxtofulakas
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
343 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  18:06:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Nuxtofulakas  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες στους αθεράπευτα εθισμένους
Κορυφή σελίδας

Kouman
Starting Member

Greece
2 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Aug 2014 :  16:46:30  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kouman  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς σας βρήκα και εγώ. Ελπίζω να μη χρειαστώ τη βοήθειά σας, απλά να παρατηρώ και να συμμετέχω όποτε μπορώ! :-)
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Aug 2014 :  19:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
Καλως ηρθες στο φορουμ...

μπορεις....και να παρατηρεις ...και να διαβαζεις πιο παλια ποστ.. και να συμετεχεις ..και φυσικα να δειξεις και κατι απο τα φυτα σου...!!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Aug 2014 :  21:52:59  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kouman

Καλώς σας βρήκα και εγώ. Ελπίζω να μη χρειαστώ τη βοήθειά σας, απλά να παρατηρώ και να συμμετέχω όποτε μπορώ! :-)

μην ανησυχείς για την...ησυχία, μάλλον όλοι έχουν πάει

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Aug 2014 :  18:48:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες και από εμένα! Καλή ανάγνωση και καλή διαμονή!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Aug 2014 :  23:13:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλώς ήρθες και από μένα σου εύχομαι καλή περιήγηση στο φόρουμ και είμαι σίγουρη πως θα βρεις πολύ ενδιαφέροντα θέματα και προτάσεις,λύσεις σε ότι απορία έχεις και μη.
Καλά να περάσεις γενικά.

Κική
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.27 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000