ΚΑΚΤΟΣ - Forum - την "πατησα"
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Καφές και κουβεντούλα
 την "πατησα"
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  20:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Click to see Kostas's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
...με ξεγελασε η πρωινη καλοκαιρια...και δεν προλαβα να ετοιμασω τα αντι πλημυρικα μου εργα......με προλαβε η "κλεοπατρα"......προβλεπω δυσκολο Σ/Κ...............

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  20:58:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟ ΔΕΝ ΕΚΡΑΤΕΙΣ.

Ζήλια,ζήλια εγω τα έχω "καλυμμένα" απ'την προηγούμενη εβδομάδα.ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ.

Κική'
Κορυφή σελίδας

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  21:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
οτι βραχει καλα...-οπως και τα "παρτερια μου" θα τα ..ξεφυτεψω...και θα τα βαλω σε "τελαρο" χωρις χωμα....και σιγα -σιγα ..την ανοιξη τα φυτευω σε νεες γλαστρες.. υπολογιζω οτι δεν θα ειναι πολλα ...καμια 300αρια φυτακια...
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  21:43:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Μετράς και εσύ βλέπω?Ούτε λίγο ούτε πολύ πόσα να υπολογίσω?Πάνω απο 500?????????? Ε???????

Κική'
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  22:50:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Βρήκες δουλειά να ασχολείσαι Κώστα...
Αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί αυτό ως λύση. Είναι μάλλον ό,τι καλύτερο σε περίπτωση τέτοια (λάθος νερό σε λάθος εποχή).
Τι φυτά είναι, κάκτοι;

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΛΥ στα νερά προς όλους! Δεν ξέρω αν είδατε την πρόγνωση καιρού. Την επόμενη εβδομάδα προβλέπεται μεγάλη πτώση θερμοκρασίας, για Θεσσαλονίκη είδα κάτι 5 τη μέρα και 0 τη νύχτα!! Δευτέρα προς Τρίτη βράδυ θα ξεκινήσει η κακοκαιρία με ισχυρούς βοριάδες (βέβαια, κάποιες φορές μπορεί να αλλάξει η πρόγνωση όταν είναι για τόσες μέρες μπροστά αλλά καλύτερα να είμαστε προσεκτικοί).

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Nov 2013 :  22:59:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Φωτεινούλα είσαι καλά??????Θες να με σκοτώσουν ονόματα δεν λέω{Κώστας,Χρήστος{νυχτοφύλακας}.Εχω σταματήσει ουυυυυυυυυ,απο τέλη Οκτωβρη και μπορεί και λίγο απο βλακεία μου στις αρχές Νοεμβρη.

Κική'
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.13 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000