ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Τα παιδάκια μου!
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Τα παιδάκια μου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Προηγούμενη | Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 4

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Oct 2013 :  22:23:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Oct 2013 :  22:31:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Oct 2013 :  22:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο έχεις ξεφύγει!
Μπράβο σου, πολύ ωραία όλα, να τα χαίρεσαι και να τα αυξήσεις!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Oct 2013 :  23:00:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Είμαι πολύ χαρούμενος σημερινή παραλαβήηηηηηηη
1 fissuratus και 2 cauliflower χεχε
Κορυφή σελίδας

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  08:12:05  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Πανέμορφα, τακοτποιημένα και περιποιημένα!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια !!!
Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  12:28:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
Απιστευτη η συλογη σου!!!
ειδικα τα astrophytum ειναι τελεια...
ΜΠΡΑΒΟ!!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:55:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  19:20:48  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο συστηθήκαμε σήμερα και δεν το θυμάμαι?Στην έκθεση εννοώ.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  20:21:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α !!!!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  22:46:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Δεν νομίζω να γνωριστήκαμε γινόταν ένας μικρός χαμός!
Σίγουρα όμως θα μας δοθεί η ευκαιρία
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  23:05:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Οκ.Κανένα πρόβλημα.Όποτε κάτσει.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2013 :  08:29:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο μεγειά τα νέα σου αριοκαρπάκια!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Nov 2013 :  15:20:13  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
2 Ariocarpus retusus trifinger

2 Ariocarpus retusus frumdosus

Κορυφή σελίδας

tomrep
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Nov 2013 :  21:19:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην tomrep  Απάντηση με παραπομπή
Καταπληκτική συλλογή! Ζηλεύωωωω
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:12:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Astrophytum super cabuto

Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Nov 2013 :  22:36:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Μα τι τέλειο που είναι !!!! έπαθα αποθυμένο χαχαχαχα, την άνοιξη ελπίζω να πετύχω κι εγώ κανένα, θα πάρω σβάρνα όσα φυτώρια ξέρω (αν και μέχρι τώρα έχω σταθεί άτυχος)!!!
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Nov 2013 :  14:39:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα αυτά τα φυτάκια δεν τα βρίσκεις στα φυτώρια θα τα βρείς στον Ανδρέα ή στην ανοιξιάτικη έκθεση του συλλόγου ή στο e bay και γενικότερα στο internet.
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Nov 2013 :  19:34:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από @stavros@

Καλησπέρα αυτά τα φυτάκια δεν τα βρίσκεις στα φυτώρια θα τα βρείς στον Ανδρέα ή στην ανοιξιάτικη έκθεση του συλλόγου ή στο e bay και γενικότερα στο internet.

Καλησπέρα Σταύρο, ναι ,για την έκθεση του συλλόγου έχω καταλάβει ότι έχουν τέτοια παράξενα προς πώληση, το θέμα είναι ότι δεν θα είμαι Ελλάδα γιατί νομίζω ότι αυτή γίνεται τέλος Μαίου , και έχω ήδη αγχωθεί !!!( Επίσης από Ελβετία που μένω δεν μπορώ να φέρω φυτά.)

Για τον κύριο Ανδρέα Λαρά έχω ψαξεί και εδώ στο φόρουμ και δεν έχω βρεί στοιχεία επικοινωνίας ώστε να μπορέσω να έρθω σε επαφή μαζί του, αν μπορείς να με βοηθήσεις στο κομμάτι αυτό ,θα σου ήμουν ευγνώμον !!!!!!!!!!!!!

Edited by - cactus30 on 24 Nov 2013 20:10:07
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Nov 2013 :  23:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
θα σε βοηθήσω εγώ

άμεσα κιόλας

με ΠΜ

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Nov 2013 :  00:06:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

θα σε βοηθήσω εγώ

άμεσα κιόλας

με ΠΜ

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Ειρήνη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 25 Nov 2013 :  08:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

mavirenes
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  12:54:43  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Νεοσύλλεκτος!
Αriocarpus Retusus Cauliflower

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  13:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλώς τα δέχτηκες!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  15:43:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ πολύ Ειρήνη!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 28 Nov 2013 :  15:48:58  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Kαλησπέρα Σταύρο.Κόλλημα με τους Αriocarpus??
Μπράβο,καλώς τα δέχτηκες λοιπόν και απο μένα,και να τα χαίρεσαι.

Κική'
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη | Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.27 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000