ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Stetsonia coryne
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Φροντίδα
 Πολλαπλασιασμός
 Stetsonia coryne
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Oct 2013 :  18:04:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Αυτος ο κακτος ανηκει στην Φωτεινουλα μας κ εδραξα την ευκαιρια να ανεβασω την φωτο για να μου πειτε πως μπορω να αφαιρεσω το μωρο απ'τη μαμα του.Το'χει μια κυρια κ μ ειπε οποτε θελω ν παω ν παρω.Ειναι ιδιος μ'αυτον της Φωτεινης.Ολοιδιος.Το κοβω κανονικα η' θελει αλλη τεχνικη???

Κικη'

Kostas
Premium Member MEMBER CLUB

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Oct 2013 :  20:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
κανονικα...!!

τι θα γινει με αυτες τις κυριες στην γειτονιά σου?????

...πρεπει να κανω καμμια βολτα απο εκει....ολο και κάποια κυρια θα εχει να μου κανει κανενα δωρακι....

Κυριεεεεες μουυυυυυ!!!!!!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Oct 2013 :  21:23:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα Κωστα,τι εννοεις κανονικα?[ειμαι κ χαζη μην το ψαχνεις].Δλδ να το κοψω ετσι κρακ κι οποιον παρει ο χαρος?Δεν θα κανει πληγη?Ηκυρια που το'χει{κατι τυχερες που ειναι μερικες?}μου ειπε οτι δεν εχει ιδεα κ ν κανω οτι θελω.Γι'αυτο σου λεω μην κανω καμμια ζημια κ της τον ξερανω{εννοω ετσι οπως το τραβηξω μηπως του κανω πληγη κ παρει κανα μικροβιο μεσα του}.Συγνωμη δεν ξερω πρωτη φορα θα βγαλω τετοιο μωρο μεγαλο.Στα δικα μου δεν με νοιαζει κ ν κανω ζημια,δικα μου ειναι.Εγινα λιγο φορτικη παλι,το ξερω.
Υ.Γ.αφου μου πεις τι να κανω μετα πρεπει ν τ αφησω ν επουλωθει η πληγη του και τα γνωστα......?
Κικη'

Edited by - Κικη on 17 Oct 2013 21:26:40
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Oct 2013 :  23:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
...ρωτησες....

quote:
Το κοβω κανονικα η' θελει αλλη τεχνικη???

απαντησα....

quote:
κανονικα...!!

εσυ τι εννοουσες με το κανονικα???

..κανονικα = μαχαιρι και κοψιμο....πιο απλα ...δεν υπαρχει...
..με οποιο τροπο και να το .."κοψεις πληγη θα γινει... δεν υπαρχει τροπος να κοψεις καποιο φυτο χωρις να του κανεις πληγη....
quote:
μετα πρεπει ν τ αφησω ν επουλωθει η πληγη του και τα γνωστα......?

ακριβως ετσι..!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Nov 2013 :  15:18:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ήθελα το θέμα αυτό να το παω στις μεταφυτέψεις αλλά εδω είναι ο πολλαπλασιασμός και λογικά μάλλον εδω πρέπει να είναι αν όχι Φωτεινή συγνώμη.Επιτέλους πήρα σήΜερα τα μωρά απ'την κυρία που έλεγα.Λογικά αφήνουμε να επουλωθούν οι πληγές και φυτεύουμε μετά?Καλά θυμάμαι?Μία βοήθεια Κώστα,Ειρήνη,Φωτεινή,όσοι πιστοί προσέλθετε.

το ξέρω οτι ο φωτισμός είναι κάπως αλλά είχα καρφωθεί ήδη 2 φορές και πονάει πολύ το χέρι μου για να το μεταφέρω{sorry}

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Nov 2013 :  19:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Μερα τα μωρά απ'την κυρία

ασε το αρκετες μερες 10-15 πριν το φυτεψεις ...

το φυτακι που βλεπουμε ...κατω δεξια στην φωτο....τι ειναι???
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.11 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000