ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2013
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 ΕΕΚΑΠ
 Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2013
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Προηγούμενη | Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 3

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:05:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

Κικη'
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:06:22  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ολα ήταν υπέροχα σήμερα μπράβο μας!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:14:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

κουραστήκατε?Δεν νομίζω......για πάμε,ακολουθούν κι άλλες.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:19:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:24:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

εμένα προσωπικά με τρέλλανε,είναι απ'τα αγαπημένα μου{και δεν το έχω}

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  18:59:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

κοντεύουμε υπομονή

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  19:16:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
και οι τελευταίες τέσσερις

εδω ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ.Μπορεί κανείς να πει οτι η δουλειά αυτων των ανθρώπων δεν είναι ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ?.Προσωπική μου άποψη,πολύ καλή δουλειά ολα περιποιημένα το ταξίδι τους ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ κι ολα αυτά για την αγάπη τους για τους ΚΑΚΤΟΥΣ-ΠΑΧΥΦΥΤΑ για να έχουμε εμείς σήμερα να δούμε αυτόν τον θαυμάσιο κόσμο των φυτών.Τι να πω??????ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!

Υ.Γ:Είχα κι άλλες αλλά δεν τις βάζω γιατί σίγουρα κουραστήκατε λίγο.Αυτές που ανέβασα είναι πιστεύω οτι καλύτερο για να γεμίσει κανείς το μάτι του μ'αυτές τις ομορφιές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με υποστήκατε.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  20:18:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
ΕΞΟΧΑ- ΥΠΕΡΟΧΑ !!!! Κρίμα που λόγω εργάσιμης Κυριακής δεν μπόρεσα να έρθω, πραγματικά έχασα!!! όχι μόνο την έκθεση, αλλά και την ευκαιρεία να σας γνωρίσω !!!! Ελπίζω να έχω πάλι την ευκαιρεία!!!!
Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  20:34:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Εννοείται θα την έχεις.Στο κοπή τη πίτα.Θα αναρτηθεί η πρόσκληση και έτσι θα ξέρεις πότε.Υπομονή μέχρι τότε να σε γνωρίσουμε.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  21:18:18  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Εννοείται θα την έχεις.Στο κοπή τη πίτα.Θα αναρτηθεί η πρόσκληση και έτσι θα ξέρεις πότε.Υπομονή μέχρι τότε να σε γνωρίσουμε.

Κικη'

Ευχαριστώ Κική καθώς και όλους αυτού του ΑΞΙΟΛΟΓΛΟΥ φόρουμ!!!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  13:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Για να ανεβάσω κι εγώ μερικές.!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 04 Nov 2013 13:48:37
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  13:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  13:43:16  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  13:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  14:58:55  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Ειρήνη,βρε συ ΘΗΡΙΟ πως τις ανεβάζεις τόσο ωραίες μεγάλες και δεν μεγαλώνει η σελίδα του φόρουμ?Εγω αν τολμήσω να κάνω ΖΟΟΜ{που το'χω κάνει,ευτυχώς το είδα εγκαίρως και το'σβησα}θα με κυνηγάει η Φωτεινή 100 χρόνια.
Εσυ πως το καταφέρνεις?Μπράβο πάντως ωραία παρουσίαση.Όταν βρεις χρόνο απαντησέ μου για τα σποράκια.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  17:57:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Ωραία ήτανε δώσαμε ρέστα πάλι
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  20:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Σταύρο! ανέβασες τις Fred? τις έχεις βάλει νομίζω και στην παρουσίαση των φυτών σου.

Να εδώ φαίνονται λιγουλάκι τα θαύματα που έφερε ο Σταύρος.
Στο βάθος αυτά τα μωβ μπορντώ. Το μετάνοιωσα που το ξέχασα να τις βγάλω. Με συναρπάζουν. Βάλε βρε Σταύρο μια καλή να τις δούνε τα παιδιά.
Κοσμήματα σκέτα.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  21:13:06  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Mammillaria Bocasana Fred

Κορυφή σελίδας

Basilis bsl
Junior Member

Greece
113 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  21:31:37  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basilis bsl  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

και οι τελευταίες τέσσερις

εδω ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ.Μπορεί κανείς να πει οτι η δουλειά αυτων των ανθρώπων δεν είναι ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ?.Προσωπική μου άποψη,πολύ καλή δουλειά ολα περιποιημένα το ταξίδι τους ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ κι ολα αυτά για την αγάπη τους για τους ΚΑΚΤΟΥΣ-ΠΑΧΥΦΥΤΑ για να έχουμε εμείς σήμερα να δούμε αυτόν τον θαυμάσιο κόσμο των φυτών.Τι να πω??????ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!ΜΠΡΑΒΟ!

Υ.Γ:Είχα κι άλλες αλλά δεν τις βάζω γιατί σίγουρα κουραστήκατε λίγο.Αυτές που ανέβασα είναι πιστεύω οτι καλύτερο για να γεμίσει κανείς το μάτι του μ'αυτές τις ομορφιές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με υποστήκατε.

Κικη'

Το δευτερο απο αυτα πρεπει να πηγαινει και κωμοτηριο!!!
Ειναι ολα υπεροχα κριμα που δεν μπορεσα να ερθω να τα δω κι απο κοντα
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Nov 2013 :  21:46:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Την τελευταία φορά είπε να του τα ισιώσουν{φοβερό,μπράβο,χα,χα,χα}σαν γιαγιά είναι.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2013 :  06:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από @stavros@

Mammillaria Bocasana Fred

Καλημέρα στο φόρουμ!

Απλά κ α τ α π λ η κ τ ι κ έ ς!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2013 :  08:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Μπράβο σε όλους που συνέβαλαν στη διοργάνωση αφού απ' τα λεγόμενα και τις φωτογραφίες καταλαβαίνω ότι όσοι πήγαν έμειναν κατευχαριστημένοι!!

Πολύ ωραία και τα φυτά και...φυσικά..μία απορία:
Τι είναι αυτό; (Tephrocactus?? )

Σταύρο, μπράβο για τα φυτά σου (οι Αριόκαρποι οι τεράστιοι ) (και τους άλλους, βέβαια, τους συγχαίρω για τα φυτά τους, απλώς δε γνωρίζω ποιοι είναι)
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2013 :  08:26:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Αχ ναι!
Δεν είναι τέλειος με το μαύρο του αγκάθι?

Νομίζω είναι του Γιάννη και αν θυμάμαι καλά λέγεται
Tephrocactus Aoracanthus Black spine

Θα μας το επιβεβαιώσει ελπίζω.

mavirenes

Edited by - mavirenes on 05 Nov 2013 08:28:24
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 05 Nov 2013 :  08:30:32  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Συνειδητοποιώ ότι έχω ξεχάσει να ανεβάσω το φυτό που μου έκλεψε την καρδιά.
Είναι αυτό.

mavirenes

Edited by - mavirenes on 05 Nov 2013 08:31:48
Κορυφή σελίδας

JohnEx
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 06 Nov 2013 :  11:04:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

Αχ ναι!
Δεν είναι τέλειος με το μαύρο του αγκάθι?

Νομίζω είναι του Γιάννη και αν θυμάμαι καλά λέγεται
Tephrocactus Aoracanthus Black spine

Θα μας το επιβεβαιώσει ελπίζω.

mavirenes

Σωστά Ειρήνη αυτός είναι... Πολύ ωραία φωτό αλλά το φυτό ήρθε μα κάποιο μύκητα και να δο΄υμε πώς θα τον ξεφορτωθώ !!
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη | Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.23 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000