ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2013
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 ΕΕΚΑΠ
 Φθινοπωρινή έκθεση ΕΕΚΑΠ 2013
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 3

JohnEx
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Oct 2013 :  16:46:10  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα σας,

Ενημερώνω όλους τους ομόλοξους ότι η Φθινοπωρινή έκθεσή της ΕΕΚΑΠ θα γίνει στίς 3 Νοέμβρη στό άλσος Συγγρού.

Θα γίνει προβολή ταινιών από τις επισκέψεις των μελών μας στό Μεξικό,

Παρακαλούμε προσέλθετε με τα αγαπημένα φυτά σας.

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Oct 2013 :  19:53:39  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Ααααα τι καλα νεα ειναι αυτα??
Περιμενω πώς και πώς μιας και ειναι η πρώτη μου φορά.....
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Oct 2013 :  20:44:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπερα θελω κ εγω παρα-πολυ γιατι ειναι η πρωτη μου φορα κ μενα.Τι φυτακια ομως να φερουμε?Υποθετω κατι μικρο,ε?????

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Παναγιώτης
New Member

Greece
91 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Oct 2013 :  20:54:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Παναγιώτης  Απάντηση με παραπομπή
Γιάννη, θα διαρκέσει μόνο μία μέρα; Γιατί θα είμαι εκτός Αθηνών στις 3 του μήνα...
Κορυφή σελίδας

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Oct 2013 :  06:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Παναγιώτη,
από τις 11 ως τις 2 περίπου και είναι μόνο γιαυτήν τη μέρα

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Oct 2013 :  16:42:53  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Θα μαστε εκεί!!!!
Κορυφή σελίδας

JohnEx

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Oct 2013 :  13:12:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Καλησπερα θελω κ εγω παρα-πολυ γιατι ειναι η πρωτη μου φορα κ μενα.Τι φυτακια ομως να φερουμε?Υποθετω κατι μικρο,ε?????

Κικη'

Δέν υπάρχει περιορισμός σχετικά με το μέγεθος τών φυτών πρός έκθεση.
Οπότε ότι θέλετε μπορείτε να το φέρετε.

Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Oct 2013 :  16:04:40  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Και εγω θα ειμαι εκει. εκτος απροοπτου{παντα}.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Oct 2013 :  00:49:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Θα εχει για αγορα, ανταλλαγή η να χαρίσουμε κατι εκει??
Κορυφή σελίδας

Stylianos
New Member

53 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Oct 2013 :  00:50:23  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Stylianos  Απάντηση με παραπομπή
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Oct 2013 :  10:33:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημερα.Εγω θα φερω κατι να δωσω παντως εχω πολλα κλαρακια.Δεν ειναι κατι σπανιο αλλα εχει τη δικη του ομορφια.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

JohnEx

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Oct 2013 :  12:11:20  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Stylianos

Παζάρι φυτών γίνεται συνήθως μόνο στήν έκθεση τής άνοιξης.
Αν τώρα κάποιοι θελήσουν να φέρουν κοματάκια από τα φυτά τους να προσφέρουν ή ακόμα και να ανταλλάξουν μεταξύ τους είναι καλοδεχούμενοι και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Φιλιά

Edited by - JohnEx on 15 Oct 2013 12:13:50
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Oct 2013 :  08:28:29  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Έχει προστεθεί στο πρώτο ποστ η αφίσα της έκθεσης
Κορυφή σελίδας

JohnEx

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Nov 2013 :  13:07:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
Σας περιμένουμε όλους τήν Κυριακή να τα πούμε από κοντά
Κορυφή σελίδας

@stavros@
Junior Member

Greece
127 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Nov 2013 :  19:17:00  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην @stavros@  Απάντηση με παραπομπή
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2013 :  20:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα στην παρέα!

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για κάποιον από τους αυριανούς επισκέπτες της έκθεσης?

Εννοώ
θέλει κανείς κάποιο μόσχευμα από τα φυτά μου?
Το σκέφτηκα κομμάτι αργά αλλά δεν πειράζει.

( κάλλιο αυγά παρά πουρέ )

ενημερώστε και θα κάνω ότι μπορώ.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 02 Nov 2013 21:16:02
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2013 :  21:14:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Ειρήνη,τι μόσχευμα?Εγω όλα τα θέλω τα δικά σου τα σπάνια,δεν έχω κάποια είδη να μην πω όλα.Οχι βρε πλάκα κάνω,αστειεύομαι.Εγω κάτι σου εχω ετοιμάσει πάντως.Δεν σου λεω-δεν σου λεω.Έχεις φυλλαράκι απο κανα περίεργο παχύφυτο?Ξέρεις ποια εχω,ολα κι ολα είναι ανεβασμένα,έχω φωτογραφίες στο φόρουμ.Οτι εχω ανεβάσει αυτά είναι ολα.Αν νομίζεις οτι μπορεις και δεν το έχω φέρνεις.Τι να σου πω?Οτι καταλαβαίνεις κάνεις.
τα λέμε εκει.Αντε πως θα περάσει η νύχτα?

Κικη'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2013 :  21:21:08  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Καλησπέρα Ειρήνη,τι μόσχευμα?Εγω όλα τα θέλω τα δικά σου τα σπάνια,δεν έχω κάποια είδη να μην πω όλα.Οχι βρε πλάκα κάνω,αστειεύομαι.Εγω κάτι σου εχω ετοιμάσει πάντως.Δεν σου λεω-δεν σου λεω.Έχεις φυλλαράκι απο κανα περίεργο παχύφυτο?Ξέρεις ποια εχω,ολα κι ολα είναι ανεβασμένα,έχω φωτογραφίες στο φόρουμ.Οτι εχω ανεβάσει αυτά είναι ολα.Αν νομίζεις οτι μπορεις και δεν το έχω φέρνεις.Τι να σου πω?Οτι καταλαβαίνεις κάνεις.
τα λέμε εκει.Αντε πως θα περάσει η νύχτα?

Κικη'

Κι εγώ σου έχω κάτι ετοιμάσει. Ριζωμένο. Δεν θα σου φέρω φυλλαράκι και μοσχεύματα τώρα γιατί είναι ο καιρός κρυώνει και δεν ριζώνουνε.
Χρειάζεται ειδικές συνθήκες και λιγάκι πείρα για να τα καταφέρεις αυτή την εποχή.
Οπότε για να μην απογοητευτείς θα το αφήσουμε για τις αρχές της Άνοιξης, όμως αν θέλεις θα σου κόψω μερικά που θεωρώ πιο εύκολα να πιάσουνε τώρα. Το πρωί όμως, πιστεύω θα προλάβω. Δεν μπορώ να δω τα φυτάκια σου ένα ένα τώρα συγνώμη.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2013 :  22:07:21  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Να βγάλετε πολλές πολλές φωτογραφίες για εμάς που δεν μπορούμε να ρθούμε.

Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ !!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Nov 2013 :  22:21:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ την Ειρήνη απο τώρα και για τον Θοδωρή να είσαι σίγουρος οτι θα σου έχω σούπερ υλικό.Μην στεναχωριέσαι κάποια άλλη φορά θα είσαι κοντά μας.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  16:22:48  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
πριν απο λιγα λεπτα γυρισα απο την εκθεση....ολα πηγαν καλα...εκτος απο καποια βιντεο που δεν "δουλευαν" και τελικα προβαλαμε καποια κομματια αποσπασματικα..!!!
η υπολοιπες παρουσιασεις πηγαν "ρολοι"..αρκετος κοσμος μελη και μη ηρθαν...ηταν και ο καιρος καλος...

λογω αγχους και "τρξιματος" δεν εβγαλα ουτε μια φωτο....αλλα οκ..εχει βγαλει η..............κικη αρκετες.!!!!

ΥΓ...αν σας πει οτι την "πειραξα" ειναι ψεμα....

ΥΓ2 περιμενα καποιους απο εδω μεσα...να εμφανιστουν...ηρθαν και δεν τους γνωρισα???? η εκαναν "κοπανα"???
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:14:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα παιδιά,δεν έχω λόγια για την έκθεση εννοείται οτι πέρασα φανταστικαααααά ήταν ολα ΤΕΛΕΙΑ απο οργάνωση,φιλοξενία και γενικά ένα κλίμα ανευ προηγουμένου.Εγω πέρασα όμορφα,γνώρισα τα παιδιά,πήρα τις φωτογραφίες μου,είδα πανέμορφα και πολυ κατατοπιστικά βίντεο και γενικά
"χόρτασε"το μάτι μου κάκτους και παχύφυτα.Τι να σας λεω?Άλλο να τα ακους κι άλλο να τα βλέπεις.Εχω ετοιμάσει υλικό απλά μήπως βρω κανα κόλπο να ανέβουν ολες μαζί αλλιως μία-μία και καλό κουράγιο σε όποιον τις δει.Φιλάκια τα λέμε σε πολύ λίγο.
Υ.Γ:O Κώστας αν και με πρόλαβε,είπε ψέμματα.Εννοείται ότι με πείραζε και είπε σε όλοοοοοοοοοοοοοο τον κόσμο οτι βάζω τύρφη σε ολα μου τα φυτά και οτι βγάζω καλιτεχνικές φωτογραφίες{ειρωνικά βέβαια,γιατί εχω βελτιωθεί},καταλάβατε για τι πειραχτήρι μιλάμε.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:30:38  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Λοιπόν έστω και με πολύ περιορισμένο χρόνο λόγω υποχρεώσεων κατάφερα και ανεβηκα για μια ωρίτσα, γνώρισα πολύ καλά παιδιά, σε πολύ όμορφο και φιλόξενο χώρο είδα πανέμορφα φυτά και γενικά μου φτιαξε ιδιαίτερα η διάθεση . Εχω τραβήξει και γω φωτό αλλά ειναι σε μεγάλο φορμάτ και θελουνε resize αλλά θα τις ανεβάσω !!

Συγχαρητήρια σε όλους που το έτρεξαν και αναμένω την επόμενη
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:33:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

μακάρι να μπορούσα όλες μαζί αλλά τελικά δεν γίνεται θα ανεβαίνουν πέντε-πέντε,υπομονή.

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:38:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Nov 2013 :  17:43:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή

Κικη'
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.22 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000