ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ταμπελλάκια
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Υλικά - Αξεσουάρ - Κατασκευές
 Ταμπελλάκια
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Sep 2013 :  08:41:50  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Δεν έχει να κάνει ακριβώς με τα φυτά ..αλλά συνήθως τι υλικό χρησιμοποιείτε για ταταμπελάκια ώστε να ναι υδροανθεκτικό κάποιου τύπου πλαστικοποιημενο σε φύλλο ώστε να κόβεται και εύκολα ?

Γιατί πρέπει να αρχίσω να ταμπελιάζω σιγα σιγα με την βοήθειά σας στις αναγνωρίσεις !!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!!

Υ.Σ. Αν η διαχειρίστρια φρονεί ότι το νήμα χρήζει μετακομίσεως λόγω θέματος σε ορθότερη κατηγορία παρακαλώ να πράξει τα ΄δεοντα !!!!

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Sep 2013 :  09:30:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Κώστα, είχαμε εδώ σχετικό θέμα:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=680
δεν ξέρω αν σε καλύπτει

Εγώ μαζί με παραγγελίες φυτών έχω αγοράσει πλέον έτοιμα. Είναι πλαστικά, σχετικά φθηνά, αντέχουν πολύ και γράφουμε επάνω τους με μολύβι.
Κορυφή σελίδας

Major_Goose
New Member

Greece
65 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Sep 2013 :  15:19:43  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Major_Goose  Απάντηση με παραπομπή
Σε ευχαριστώ πολύ και ζητώ συγνώμη που άνοιξα νεο θέμα . Τα πλαστικά φαίνονται μια χαρά και παμφθηνα απλα δεν έχω δυνατότητα παραγγελίας στο εξωτερικό. Αμα γίνει καμμιά ομαδική για διάφορα πράγματα ευχαρίστως να παραγγείλω καμμια 300 ρια να τα χω
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.1 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000