ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Κάκτοι και η χρήση τους στην κηποτεχνία
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Βιβλία - Περιοδικά
 Κάκτοι και η χρήση τους στην κηποτεχνία
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας  Θέμα Επόμενο Θέμα  

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 04 Sep 2013 :  08:11:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ψάχνοντας κάτι άλλο (όπως συμβαίνει συχνά) βρήκα αυτή την εργασία μίας σπουδάστριας των ΑΤΕΙ Κρήτης. Δε θυμάμαι εάν ήταν μέλος στο φόρουμ (κάποτε είχε κάνει εγγραφή κάποια φοιτήτρια που ζητούσε πληροφορίες για πτυχιακή, δεν ξέρω εάν είναι αυτή η συγγραφέας). (όπως και δε θυμάμαι εάν ήδη έχει αναφερθεί πάλι στο φόρουμ κάπου στο παρελθόν γιατί κάτι μου θυμίζει... Όπως και να 'χει, νομίζω είναι χρήσιμο να βρίσκεται κι εδώ σε νέο θέμα).
Είναι μία καλή δωρεάν εισαγωγή στους κάκτους, παρουσιάση χαρακτηριστικών, απαιτήσεων καλλιέργειας, ασθένειες, παρουσίαση ορισμένων φυτών κλπ.

Επίσης είμαστε στη βιβλιογραφία! (το φόρουμ δηλαδή) και γίνεται και αναφορά στην ΕΕΚΑΠ (σελίδα 57)!!

http://nefeli.lib.teicrete.gr/browse2/steg/theka/2008/ZervakakiArgyro/attached-document-1298977040-918260-13575/zerbakaki2008.pdf

Αργυρώ, ελπίζουμε να πήρες και καλό βαθμό

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Sep 2017 :  14:37:16  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Πήγα να το ανοίξω να το διαβάσω κι εγώ αλλά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα: Το έγγραφο που ζητήσατε δε βρέθηκε. Παρακαλούμε χρησιμοποιείστε την αναζήτηση ή την επισκόπηση από το μενού αριστερά για να εντοπίσετε την εργασία που σας ενδιαφέρει.
Μπορούμε να το βρούμε κάπως αλλιώς; :)
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Sep 2017 :  15:23:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Το βρήκα σ' αυτή τη διεύθυνση http://nefeli.lib.teicrete.gr/browse/steg/theka/2008/ZervakakiArgyro/attached-document-1298977040-918260-13575/zerbakaki2008.pdf
Κορυφή σελίδας

Fire
Starting Member

11 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Sep 2017 :  14:19:56  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Fire  Απάντηση με παραπομπή
Οο, τέλεια, μπορώ να το κατεβάσω κιόλας από εδώ που το έστειλες για να του ρίξω μία ματιά! Ευχαριστώ!!
Κορυφή σελίδας
   Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.14 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000