ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ta fyta mou
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Ta fyta mou
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Προηγούμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 5

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jan 2014 :  08:31:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Θόδωρε, καλώς σας βρήκα!! Τι ωραίο ξύπνημα σήμερα, τι ομορφιές είναι αυτές;! Έμεινα άφωνος!! Υπέροχα και καλαίσθητα, μπράβο !! Υπέροχο θέαμα, από που τα προμηθεύεσαι; Μέσω διαδυκτίου; Ρωτώ γιατί είμαι από Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω που να πάω.
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jan 2014 :  14:51:30  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Χρήστο, καλως μας ήρθες και πάλι. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να σαι καλά, να σου και εγώ ότι είμαι αρχάριος στο αντικείμενο αφού δεν έχει ούτε χρόνο που ασχολούμε. Ότι μπορώ κάνω και μαθαίνω από τους πιο έμπειρους (κοινός τους πρίζω, αλλά για καλο σκοπό )
Τώρα για τα φυτά, κάποια τα αγοράζω από εδώ στην Ξάνθη σε ένα φυτόριο της πλάκας οσο αναφορα σε ποικιλια καποια αγόρασα απο έξω ( και μαλλον ουτε προκετε ξανα λογο χρημάτων) και μεγάλο μερος της συλλογής μου είναι απο φίλους
Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω πολλα, έχουν γραψει κάποια σχόλια τα παιδια στην ενότητα για αγορές και καταστήματα για ρείξε μια ματιά. Πάντος σε σχέση με την Ξάνθη θα έχεις πάρα πολλές επιλεγες σε φυτόρια και καταστήματα, θέλει ψαξιμο.
Καλό σερφάρισμα στο forum και καλή συνέχεια με τα φυτά σου!!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  00:09:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα στο Forum! Πέρασε αρκετός καιρός από τότε που είχα ανεβάσει την τελευταία φωτογραφία, μεσολάβησαν διάφορα, παρ όλα αυτά δεν σταμάτησα να ασχολούμαι με τα φυτά μου,και να βρίσκω λύσεις σε διάφορα προβλήματα που είχα με αυτά εδώ στο FORUM. Ήρθε η ώρα να επιστρέψω και να ανεβάσω κάποιες φώτο, γιατί νομίζω έχω μείνει πολύ πίσω.

TzO

Edited by - Theodoros on 30 Aug 2014 13:50:10
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  00:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  00:21:06  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO

Edited by - Theodoros on 30 Aug 2014 00:22:33
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  01:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  01:58:27  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  02:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  02:28:59  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  02:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Aug 2014 :  02:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO

Edited by - Theodoros on 30 Aug 2014 02:47:02
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Aug 2014 :  16:58:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Τεο.
Ο κλασικός Θεόδωρος με τις ομορφιές του.
Είχα ανησυχήσει λέω που είναι αυτό το παιδί? Να τον εμφανίστηκε.

Εχω δύο θέματα.
1ον:Χρώματα,γλάστρες,φυτά,χαλίκια όοοοοοοολα οργανωμένα όπως πάντα(για αυτό είπα ο κλασικός Τεο)ραφιέρες βλέπω,έτσι-έτσι ωραία πράγματα.

2ον:Έχω εντοπίσει ένα φυτάκι που το'χω κι εγώ και δεν ξέρω πως λέγεται,αν μπορείς να βοηθήσεις καλώς(αν ξέρεις,βέβαια)πάω να δω που είναι ακριβώς να σε βοηθήσω.

Είναι στην 19η φωτό αριστερά απο την CRASSULA PORTUCALEA HOBBIT με κάτι στρογγυλά φύλα μεγάλα που στις άκρες τους έχουν κάτι μικροσκοπικά μπιλάκια.
Τώρα πόσο μπορεί να βοήθησα ο Θεός ξέρει.

3ον:Πήρε το μου και ένα εμβολιασμένο,καλό.

Κική
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Feb 2015 :  05:29:19  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Πολύ όμορφα, μπράβο!! Χάρμα οφθαλμών
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Feb 2015 :  16:13:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Σε ευχαριστώ πολύ Χρήστο, να σαι καλά!!! Αν και φέτος το χειμώνα έχω χάσει πάρα πολλά απο το κρύο και την υγρασία πάνω από 30 φυτά! Ελπίζω να φτιάξει ο καιρός γιατί δεν με βλέπω καλά!!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Mar 2015 :  02:21:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Δυστυχώς χάθηκαν πολλές φωτογραφιες, δεν εμφανιζονται καθολου, πολύ κρίμα! Εννοειτε οτι δεν μπαινω ξανά στην διαδικασια να τις ξανα ανεβασω απο αλλο προγραμμα...
Ενω ειναι ολλες απο facebook καποιες τις εμφανιζει, οι υπολοιπες πάπαλα!

TzO
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 21 Mar 2015 :  07:49:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Θεόδωρε καλημέρα! Πράγματι κρίμα για τις φωτογραφίες.... Απ' ό,τι είδα εμφανίζονται εκείνες που είχες ανεβάσει απο photobucket. Ελπίζω να μη τις διαγράψουν και αυτές...
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Mar 2015 :  01:17:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Γεια σου Φωτεινή! Δεν έχω ανεβάσει ποτέ φωτογραφία απο photobucket, όλλες ειναι ανεβασμένες στο facebook, γι αυτό μου κάνει εντύπωση ότι καποιες χάθηκαν ενώ κάποιες άλλες όχι! Τες πα! Έχει γείνει μπέρδεγουέι!

TzO
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Mar 2015 :  08:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Θεόδωρε, εννοώ αυτές που φαίνονται στην παρούσα σελίδα. Αν ανέβεις πάνω και δεις όλες αυτές οι πολλές φωτό που φαίνονται με ημερομηνία 30 Αυγούστου και κάνεις δεξί κλικ επάνω τους και επιλογή Properties ή ιδιότητες θα δεις είναι ανεβασμένες στο photobucket.
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.25 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000