ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Ta fyta mou
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Τα φυτά μας - Συλλογές
 Ta fyta mou
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 5

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  14:22:17  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Click to see Theodoros's MSN Messenger address Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα στην παρέα.

Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας!
Σας δείχνω τη συλλογή μου.

Τα ονόματα δεν τα ξέρω όλα και αυτά που ξέρω ίσως είναι και λάθος για το λόγο αυτό κάποιος πιο ειδήμων να βοηθήσει!

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  15:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ξέχασες να συμπεριλάβεις το σύνδεσμο της φωτογραφίας στα ειδικά για τη φωτογραφία σηματάκια του φόρουμ

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  15:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
δηλαδή έτσι

θα είναι λίγο κουραστικό να κάνουμε κλικ σε ένα ένα

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  19:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Το προσπάθησα αλλά δεν μπορώ να το κάνω, συγνώμη για την ταλαιπωρία.
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  20:05:01  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
κάνε απάντηση με παραπομπή στον εαυτό σου και φτιάξτα
μη ζητάς συγνώμη δεν έγινε και τίποτα
ίσως να τα δει και αν τα διορθώσει και η διαχειρίστρια του φόρουμ

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jul 2013 :  23:15:39  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Μόλις τα είδα και τα φτιαξα! Εδώ μπορείς να δεις πώς γίνεται για άλλη φορά (για τα νέα που θα αποκτήσεις):
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=45
στις οδηγίες του δεύτερου ποστ που λέει για όσους έχουν φωτογραφίες στην gallery της σελίδας
βάζεις το λινκ όπως το έβαλες και πατάς το κουμπί που είναι σε κόκκινο κύκλο
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Jul 2013 :  02:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ για την ενημέρωση, εγώ έκανα την πρώτη διαδικασια που λέει για το ανέβασμα των φωτογραφιών. Τώρα θα ξέρω !!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Jul 2013 :  07:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλημέρα!
και πάμε
1. euphorbia horrida
2. euphorbia cristata ποιά?
3. opuntia robusta? opunta tuna? monstrosa μάλλον το πρώτο
4. opuntia επίσης μου διαφεύγει τώρα την έχω και εγώ
5 chamaecereus silvestris
7. Peperomia ferreyrae
14. portulacaria afra variegata
15 epiphyllum sp
17 euphorbia trigona?

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Jul 2013 :  12:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
2) euphorbia lactea fo. cristata
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jul 2013 :  00:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Σας ευχαριστώ παιδια για την βοήθεια, σιγά σιγά τα μαθαίνω, θα ανεβασω ξανά photo γιατί εχω παρεί και καποια αλλα φυτά καθώς επίσης τα εχω διακοσμηση και με πέτρες.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Jul 2013 :  00:22:36  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλη επιτυχια και με τα αλλα φυτα σου αυτα που ανεβασες ειναι υπεροχα αντε περιμενουμε κι αλλες φωτο.Το καλωσορισμα μου το ειδες?κικη κι εγω νεο μελος ειμαι με λιγη διαφορα.
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  18:14:41  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  18:22:15  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  18:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

Tα τελευταία δεν πρόλαβα ακομα να τα φυτεψω, μάλλον αύριο...

Την σύνθεση την εφτιαξα σήμερα με τα καινούρια κακτακια, και παχύφυτα θα δείξει καλύτερα όταν αρχίσουν και πέρνουν τα πάνω τους τα φυτά, τώρα είναι κουτσικα.
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  18:31:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Αν και μικρό το μπαλκόνι μου, πιστευέω να σας αρέσει!!!
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  19:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  22:19:05  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
και τα φυτά μου άρεσαν αλλά και το χρώμα!!!
τι ωραία και χαρούμενα χρώματα!!!
τέλεια

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 26 Jul 2013 :  23:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Χεχεχε!!! Ευχαριστώ Ειρήνη. Ναι πολύ χρώμα, έτσι είναι και το υπόλοιπο σπίτι μου, δεν μπορώ τα μουντά και βαριά χρώματα μου χαλάνε την διάθεση.

TzO
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  00:31:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλα μου κανει πλακα ο ΘΕΟΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτο το μπαλκονι.Θα αρχισω να νοιωθω μειονεκτικα.Τι φυτα,τι χρωμα.τι λουλουδαρες,πολυχρωμες γλαστρες τι αλλο??????ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!Φοβεροι κακτοι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

κικη''
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  00:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ Κική, να σαι καλά!!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  01:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
'Οτι θέλεις απο τα φυτα μου και μπορώ να πάρω μωράκι τους, πες να σου στείλω!!!

TzO
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  01:20:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Που να μου στειλεις?Υποθετω οτι ειμαι στην αλλη ακρη της γης απο σενα..Εσυ που μενεις?Αν επιτρεπεται.Οσο αφορα την κρασουλα εγω οταν την αγορασα προσπαθουσε να μου το παιξει ξυπνιος και μου ειπε οτι δεν ειναι κρασουλα το ειπε καπως αλλιως θα θυμηθω ομως κ θ στο γραψω,και οσο αφορα το "αγκαθι του Χριστου"φιλε sorry σου ριχνω στα "αυτια"χα,χα,χα ελα αστειακι ηταν εσυ μου ριχνεις στα αλλα.

κικη''
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  01:34:03  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
χαχαχα καλο!!! το αγκάθι του Χριστου ειναι μωρό βρε, τώρα το πήρα, ξέρεις αν μεγαλώνει γρήγορα? Εγώ Ξάνθη μένω.

TzO
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  01:45:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Το ξερω οτι μενεις Ξανθη το ειδα στο προφιλ σου αρα ακυρη η ερωτηση.Εγω Αθηνα αρα πιο πολυ θα στοιχισουν τα ταχυδρομικα κ τ αμπαλαρισμα παρα το αποτελεσμα.Παρολαυτα ευχαριστω παρα πολυ για την προθυμια και να σου πω για την εφορμπια μιλι μεγαλωνει σχετικα γρηγορα αλλα σιχαινεται το νερο,με τον ηλιο δεν εχει αμεσο προβλημα θελει υπομονη και πολυυυυυ αγαπηηηηηη.Ειδικα οταν ανθιζει αστο.Ηπρωτη μου καηκε αυτη ειναι η δευτερη αν θυμασαι απ τις φωτο μου ειχα ανεβασει.

κικη''
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 27 Jul 2013 :  02:10:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καληνυχτα!!!!!

κικη''
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 08 Aug 2013 :  23:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή

TzO
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 5 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.34 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000