ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Opuntia Santa-Rita
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Γενικά
 Ειδικές συζητήσεις για γένη-είδη
 Opuntia Santa-Rita
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Παναγιώτης
New Member

Greece
91 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Jun 2013 :  22:37:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Παναγιώτης  Απάντηση με παραπομπή
Υπάρχει και με τα ονόματα Opuntia Gosseliniania, Op. Violacea Gosseliniania, και Op. Chlorotica Gosseliniania. Είναι χαρακτηριστικό το μωβ της χρώμα. Την έχει δει κάποιος/α από εδώ live; Είναι όντως όσο εντυπωσιακή όσο δείχνει στις φωτογραφίες; Έχετε δει να πωλείται στην Ευρώπη (όχι σπόρους); Σας ζάλισα, ε; :))

Χρήστος
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
613 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jun 2013 :  00:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Χρήστος Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος  Απάντηση με παραπομπή
Είναι καταπληκτική!
Φαντάζομαι ότι όσο στρεσάρεται (κόντρα ήλιος και λιγοστό νερό)
Τόσο ποιο μοβ θα γίνεται.
Την έχω δει αρκετές φορές να πωλείται στο eBay και λίγο που το έψαξα
βρήκα μια λήγει σε 4 μέρες...

http://www.ebay.co.uk/itm/Opuntia-santa-rita-RARE-Cactus-Plant-Kaktus-Ariocarpus-Tephrocactus-Astrophytum-/370835293033?pt=UK_HomeGarden_Garden_PlantsSeedsBulbs_JN&hash=item5657818369#ht_1610wt_958
Κορυφή σελίδας

Παναγιώτης
New Member

Greece
91 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Jun 2013 :  08:40:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Παναγιώτης  Απάντηση με παραπομπή
Είναι σίγουρα εντυπωσιακή, ακόμα και χωρίς να είναι ολόκληρη μοβ... Στο link που έστειλες Χρήστο έχει και πολύ καλή τιμή νομίζω. Κοιτούσα κάποια pads από αμερική τις προάλλες και τα πουλούσαν $40-60 το ένα!! Υπάρχει βέβαια πάντα και η λύση των σπόρων, όμως επειδή είμαι άσχετος ακόμα την ψιλοφοβάμαι...
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.09 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000