ΚΑΚΤΟΣ - Forum - χρονια πολλα
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 χρονια πολλα
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kosrashelix
New Member

Greece
64 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2013 :  11:19:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kosrashelix  Απάντηση με παραπομπή
Αν δεν κάνω λάθος χθές η mavirens (Ειρήνη) είχε γενέθλια.
ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ λοιπόν με υγεία και κακτοπεριπέτειες!

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2013 :  14:50:26  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ωπς! φίλε μου!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτηκες, πολύ ευγενικό εκ μέρους σου!
Να είσαι καλά και ότι επιθυμείς!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2013 :  06:57:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη, αν και καθυστερημένα, χρόνια πολλά κι από εμένα!
Σου εύχομαι κι εγώ υγεία και κακτο-επιτυχίες!
Κορυφή σελίδας

Ελένη
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
265 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2013 :  15:40:34  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ελένη  Απάντηση με παραπομπή
http://www.youtube.com/watch?v=dePMU8R131s
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2013 :  21:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!
Ελένη τι χαριτωμένο βιντεάκι!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

john27
New Member

Greece
60 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Feb 2013 :  20:21:03  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους john27 Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην john27  Απάντηση με παραπομπή
Xρονια πολλα Ειρήνη (mavirens)!!!!!!!!!!!
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Feb 2013 :  20:41:44  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ευχές και από την πιο καθυστερημένη
Υγεία σε σένα, στους αγαπημένους σου και τους κάκτους σου... για τα άλλα θα τη βρούμε την άκρη
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 03 Feb 2013 :  09:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ βρε παιδιά! να είστε όλοι καλά!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2014 :  21:05:25  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Φέτος δεν έχει????

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2014 :  21:22:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ειρηνούλα μου,παραπονιάρα μου εσυ.
Να σε χαιρόμαστε δεν το ήξερα συγνώμη.
Να τα εκατοστησεις,ό,τι επιθυμείς(δουλειά δλδ)να χαίρεσαι την οικογένειά σου να είστε όλοι καλά κ τα παιδάκια σου,όλοι.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ

ΓΙΑ ΣΕΝΑ:

Κική
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2014 :  21:34:52  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη μας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!! HAPPY BDAY !!!!
Οι προσδοκίες σου, ευχές μου !!!! Υγεία και Όοολα τα καλά !!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2014 :  21:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
είδες???

χαχα

ευχαριστώ βρε κακτοφιλαράκια μου

Να είστε καλά!!!!!!!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 30 Jan 2014 :  22:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη, χρόνια πολλά!!!! Δεν το ήξερα κι εγώ. Είναι σταθερή γιορτή (κάθε 30 Ιανουαρίου;) γιατί δεν την είχε το εορτολόγιο:
http://www.eortologio.gr/data/eortes/eortes_Epsilon.php

Πολύχρονη με υγεία προσωπική και οικογενειακή και πολλές φυτοεπιτυχίες!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  07:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Ειρήνη, χρόνια πολλά!!!! Δεν το ήξερα κι εγώ. Είναι σταθερή γιορτή (κάθε 30 Ιανουαρίου;) γιατί δεν την είχε το εορτολόγιο:
http://www.eortologio.gr/data/eortes/eortes_Epsilon.php

Πολύχρονη με υγεία προσωπική και οικογενειακή και πολλές φυτοεπιτυχίες!

καλημέρα!!!

Σταθερή, σταθερή!

Τα γενέθλιά μου.

Τα έχει το οικιακό εορτολόγιο, μη σκας Φωτεινούλα.

Σε ευχαριστώ.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  08:25:41  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Αχχχ....
Αν σου πω δεν θυμόμουν και δεν είδα καν την πρώτη δημοσίευση....είδα χρόνια πολλά κι απο συνήθεια σκέφτηκα γιορτή!
Κορυφή σελίδας

Χρήστος

Greece
613 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  09:27:49  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Χρήστος Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος  Απάντηση με παραπομπή

Χρόνια πολλά!! Ειρήνη να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!
και τα φυτά σου! καλές κακτοπεριπέτειες!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  09:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Ευχαριστώ παιδιά!

Θεωρώ τα γενέθλια σημαντικότερη γιορτή από την ονομαστική!
Εξάλλου τα γενέθλια γιορτάζεις τη γέννηση κάποιου,
ενώ στην ονομαστική εορτή ( για τους χριστιανούς ) συνήθως θυμάσαι το θάνατο κάποιου.
Μπρρρ! Μακάβριο.

Στα γενέθλιά μου έχω πάντα ψυχοπλακωμάρα.
Αναδρομή, αυτοκριτική και συνεπώς δεκάδες διαπιστώσεις με το στερητικό α-.

Ωστόσο εχτές ήμουν καλύτερα, απέφυγα τις αναδρομές, φάγαμε και μια μακαρονάδα με μια φίλη μου, ήπιαμε και το κρασάκι μας και όλα καλά.

Εκτός αυτού χαρτζηλικώθηκα.
Όπως κάνουν οι παππούδες και οι γιαγιάδες στα εγγονάκια.
Κάπως έτσι.
( Από τη μία τσέπη τα βάζουμε στην άλλη ξέρετε τώρα εσείς )

Με το που πήρα το χαρτί αναφώνησα:

Κάκτους θα τα κάνω!!! Χαχαχα.

Μου το πήραν πίσω
Σαν τις δωροεπιταγές του σούπερ μάρκετ ένα πράμα, θα ψωνίσεις 10Ε αλλά μόνο χαρτιά υγείας τάδε μάρκα πχ

Έτσι κι εμένα εχθές.
Να πάρω κανένα παντελόνι γιατί έχω γίνει ανοικονόμητη.

Θα τον βρω τον τρόπο όμως.
Θα την κάνω τη ζημιά εγώ στο adaria το Μάρτιο.
Κάτσε να ανοίξουνε.

Όσο για το παντελόνι...θα πρέπει να βρω τρόπο να μου χωρέσουν τα παλιά κι έτσι θα ψωνίσω από τη...ντουλάπα.

Χρήστο!!!! Η pectiniferoula που μου χάρισες πέρυσι εις αντικατάστασιν αυτής που της πήρα τους σπόρους με το ζόρι και την σάπισα, είναι έτοιμη να ανοίξει τα λουλουδάκια της.
Πολύ σε ευχαριστώ. Για τις ευχές και για όλα.

Να είστε όλοι καλά παίδες.
Με υγεία και με ανθρώπους να αγαπάτε.

mavirenes

Edited by - mavirenes on 31 Jan 2014 09:57:31
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  10:51:41  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια σου πολλά Ειρήνη, ότι ποθείς εύχομαι υγεία σε 'σένα, στην οικογένειά σου και στην κακτοοικογένειά σου, ευτυχία και και κάθε προσωπική επιτυχία!!

Edited by - Χρήστος. on 31 Jan 2014 10:58:16
Κορυφή σελίδας

Cactiholic
Advanced Member MEMBER CLUB

582 Μηνύματα

Εστάλη - 31 Jan 2014 :  19:55:15  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Cactiholic  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη μου χρόνια σου πολλά!!!!!!
Πάντα να έχεις και να σκορπάς στους γύρω σου ευτυχία και χαρά!
Κορυφή σελίδας

Arsenios
Junior Member MEMBER CLUB

Cyprus
212 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2014 :  01:35:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Arsenios  Απάντηση με παραπομπή
Αν και αργησα ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ!!

Αρσένιος!!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3017 Μηνύματα

Εστάλη - 01 Feb 2014 :  13:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ !

Να είστε καλά!

mavirenes
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.27 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000