ΚΑΚΤΟΣ - Forum - που είσαστε όλοι επιτέλους?
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Καφές και κουβεντούλα
 που είσαστε όλοι επιτέλους?
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Dec 2012 :  14:53:53  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
τις τελευταίες μέρες εγώ γράφω, εγώ διαβάζω
πως λέμε εγώ τα λέω εγώ τα ακούω?
πλήρως εξαφανισμένοι όλοι,
πού είστε?

mavirenes

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 18 Dec 2012 :  21:13:21  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
τα κακτακια ξεκουραζονται στο θερμοκηπειο, και περιμενουμε να περασει ο χειμωνας μεσα στο face book!!!
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Dec 2012 :  00:05:57  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Εδώ είμαστε , απλά όπως λέει κι ο Αριστοτέλης δεν έχει και πολύ..."δράση" με τα φυτά αυτό τον καιρό....
Κορυφή σελίδας

Ελένη
Junior Member MEMBER CLUB

Greece
265 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Dec 2012 :  17:28:11  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ελένη  Απάντηση με παραπομπή
Το ότι δε μιλάμε δε σημαίνει οτι δεν ακούμε.
Μάλλον ακριβώς το αντίθετο.
Εδώ είμαστε και διαβάζουμε με ιδιαίτερη προσοχή.
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Oct 2013 :  20:19:43  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Βρε παιδια που ειστε ολοι??????????

Κικη'
Κορυφή σελίδας

Basil
Junior Member

148 Μηνύματα

Εστάλη - 02 Oct 2013 :  22:54:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Basil  Απάντηση με παραπομπή
Εγώ αυτές τις μέρες τρέχω για δουλειές μέχρι αργά...

Κι έτσι ρίχνω μια ματιά το πρωί και μια αργά το βράδι, όπως τώρα καλή ώρα

Edited by - Basil on 02 Oct 2013 22:55:42
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Nov 2013 :  00:21:18  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Όλοι εξαφανισμένοι είστε.Δεν έχουμε τίποτα να πούμε?Κανένα θέμα στο παρασκήνιο?Μου φαίνεται κοιμούνται οι κάκτοι,κοιμόμαστε και εμείς.

Κική'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Nov 2013 :  07:53:38  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Όλοι εξαφανισμένοι είστε.Δεν έχουμε τίποτα να πούμε?Κανένα θέμα στο παρασκήνιο?Μου φαίνεται κοιμούνται οι κάκτοι,κοιμόμαστε και εμείς.

Κική'

Καλημέρα Κική, παραπονιάρα...

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 17 Nov 2013 :  22:36:15  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα.Παρά 22' κλείνουμε 24 ώρες που δεν έχουμε γράψει ΤΙΠΟΤΑ στο φόρουμ.Αυτό.

Κική'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Nov 2013 :  20:24:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Πόσο χαίρομαι όταν βλέπω μπλε φακελάκια που σημαίνει ότι είμαστε αρκετοί μέσα.Μπράβο παιδιά να έχουμε θεματάκια να μιλάμε.

Κική'
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 11 Dec 2013 :  21:03:10  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙΙΙΙΙΙ????????
ΚΡΥΩΝΕΤΕ?????

Κική'
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 12 Dec 2013 :  02:28:14  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙΙΙΙΙΙ????????
ΚΡΥΩΝΕΤΕ?????

Κική'

Να σου απαντήσω με ειλικρίνεια?
Χωρίς θέρμανση εσύ τι λες?

Και OXI ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ακόμη το δέντρο.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Dec 2013 :  21:17:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ.

Υ.Γ:Μόνη μου γράφω,μόνη μου τα διαβάζω,αχ ρε Ειρήνη.

Κική'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Dec 2013 :  22:03:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Κική και σε όλο το φόρουμ !!!!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 22 Dec 2013 :  23:02:51  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα και σε σένα Νικόλα,τώρα που "κοιμούνται"οι κάκτοι δεν έχουμε και πολλά να πούμε εκτός απο κάποιες ανθοφορίες και ΖΗΜΙΕΣ απ'τα ζωάκια μας.Εμένα(το σκυλάκι μου)εντάξει εκτός απο κανά δυο κακτάκια τα υπολοιπα τα'χω γλυτώσει.Δεν έχει ξαναπειράξει τίποτα απο τότε,με τη γάτα είναι πολύ δύσκολο,τα σκυλάκια είναι πιο υπάκουα.

Κική'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  09:23:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα !!! Ναι τα σκυλάκια είναι πιο υπάκουα ,τώρα για το ότι τα κακτάκια κοιμούνται τι να πω? εγώ χτες φύτεψα 38 (αφού τα έκανα μπάνιο για να βγει το χώμα τους και στέγνωσαν 2 μέρες μετά σε νέα γλαστράκια με νέο χώμα, ψόφησα ,χαχαχαχα.(Θα βάλω φωτό να δεις).
Έχω πάθει κακτίτιδα χρόνιας μορφής
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  18:22:45  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλησπέρα Νικόλα,και'γω την ίδια ασθένεια έχω.Κολλητική θα είναι φαίνεται κολλάει και μέσω υπολογιστή(χα,χα,χα).Πάντως δεν ξέρω αν είναι κατάλληλη εποχή για μεταφυτέψεις μήπως παραείναι παράτολμο το ρίσκο?????

Κική'
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  19:59:27  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Ααααα Κική !!! Προέχει η επιθυμία μου για τάξη χαχαχαχχα . (Να δείς τι ωραία που είναι στα νέα τους γλαστράκια!!!)
Τώρα αν αυτά .., εγώ να΄μαι καλά να πάρω νέα , αν και δεν νομίζω..., βέβαια κάνω και του κεφαλιού μου αφού μέχρι και τους λίθοπες μεταφύτευσα ...γιατί που να περιμένω μέχρι την άνοιξη
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  21:55:46  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Έχεις ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ καλέ μου?Θες να τα "πεθάνεις" όλα?Εσυ ρισκάρεις πολυυυυύ?ε?Εγω να σου πω την αλήθεια μου,εχω συγκεντρώσει όλαααα τα υλικά και είμαι έτοιμη για τέλος Μάρτη,αρχές Απρίλη.Να ζεστάνει λίγο ντε.Σε φοβάμαι εσένα.

Κική'
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  22:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
δεν εχουν προβλημα... οποιος μπορει...μεταφυτευει..οσα μπορει....
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  22:36:14  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Τέλος Μάρτη,αρχές Απρίλη???? πολύ μετά δεν είναι?
Για τα δίκα μου Θα δείξει η νεκροψία χαχαχαχααχααα ,έκανα "πείραμα"...ντεμέκ...να δω αν ζήσουν από τα μαρτύρια που τους έκανα, γιατί δεν είναι μόνο ότι τα μεταφύεψα ,αλλά ξαπλώμενα που τα είχα να ξεσοκαριστούν , τα ψέκασα για τετράνυχο όλα και ψέκασα και με Νεοτοψίν τις ρίζες τους καπάκι ...και ο Θέος βοηθός!
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Dec 2013 :  22:58:32  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

δεν εχουν προβλημα... οποιος μπορει...μεταφυτευει..οσα μπορει....

Καλησπέρα σου Κώστα !!!! Αναθάρρησα τώρα
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Dec 2013 :  07:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα!!

Παίδες! Οι κάκτοι μεταφυτεύονται χειμώνα, όταν βρίσκονται σε λήθαργο.
Και εννοείται ούτε ίχνος νερού. Τους κρατάμε εντελώς στεγνούς μέχρι να αρχίσει η περίοδος ανάπτυξης.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Dec 2013 :  09:14:47  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέρα Χρόνια πολλα !!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 24 Dec 2013 :  15:41:24  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Ενταξει,αφου το λέτε εσείς απλά τώρα δεν είμαι και στα καλύτερά μου για να κάνω μεταφυτέψεις,θέλω να είμαι ήρεμη.Ό,τι μαθαίνει κανείς καλό είναι.

Κική'
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.22 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000