ΚΑΚΤΟΣ - Forum - Χρόνια πολλά Ειρήνη
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 Χρόνια πολλά Ειρήνη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Επόμενη
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Σελίδα: από 2

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2012 :  14:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Αν και καθυστερημένα.. (για χθες αλλά δεν μπόρεσα να μπω).
Ειρήνη σου εύχομαι χρόνια πολλά και καλά με ωραίες ανθοφορίες στα φυτά και στη ζωή σου γενικά!

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2012 :  17:13:04  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
σε ευχαριστώ Φωτεινούλα που με θυμήθηκες!
κι εγώ αντεύχομαι να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου και ότι ποθείς!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2012 :  09:59:17  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Εκ των υστέρων Ειρήνη Χρόνια Πολλά, ότι επιθυμείς, υγεία και όμορφα φυτά (όταν οι γιορτές πέφτουν Σαββατοκύριακο τις χάνω και εξ' άλλου στο χωριό μου λένε οτι οι ευχές κρατάνε 40 μέρες).....
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2012 :  12:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ Ευρυδίκη! να είσαι καλά

mavirenes
Κορυφή σελίδας

JohnEx
Advanced Member MEMBER CLUB

Greece
418 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2012 :  12:40:49  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην JohnEx  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

ευχαριστώ Ευρυδίκη! να είσαι καλά

mavirenes

Ευχομαι, μετεκλογικά, ΕΥΤΥΧΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ από τα βάθη της καρδιάς μου σε εσένα και σε ολη την οικογένεια σου

φιλιά
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2012 :  12:49:21  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
νά 'σαι καλά Γιάννη μου κι εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2013 :  17:37:49  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά Ειρήνη!

Με υγεία, δύναμη και επιτυχίες στη ζωή σου!
Να μεγαλώσεις τη συλλογή των φυτών σου και να την καμαρώνεις κάθε μέρα!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2013 :  18:25:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
σε ευχαριστώ Φωτεινούλα που με θυμήθηκες!
αντεύχομαι να χαίρεσαι και να καμαρώνεις όλα τα όμορφα που σε περιβάλλουν!
να είσαι καλά πάντα υγιής και αισιόδοξη!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kosrashelix
New Member

Greece
64 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2013 :  22:03:03  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kosrashelix  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά κι από μένα!
Μόνο χαρές μετά τα όσα σου συνέβησαν τον τελευταίο καιρό.
Έλα από βδομάδα να πάρεις τα δωράκια από Χαιδάρι...
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2013 :  09:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ Κώστα!
δεν βαριέσαι
την υγειά μας νά χουμε και κανά δυο καλούς φίλους!
να είστε όλοι καλά!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2013 :  20:15:04  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
Ευρυδίκη

Greece
809 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2012 : 09:59:17
Εκ των υστέρων Ειρήνη Χρόνια Πολλά, ότι επιθυμείς, υγεία και όμορφα φυτά (όταν οι γιορτές πέφτουν Σαββατοκύριακο τις χάνω και εξ' άλλου στο χωριό μου λένε οτι οι ευχές κρατάνε 40 μέρες).....
______________________________________________________________.. θα εκμεταλευτω και εγω το 40ημερο...και θα ευχηθω να εισαι παντα καλα και να εχεις γυρω σου ανθρωπους που σε αγαπουν και αγαπας.!!
Κορυφή σελίδας

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 07 May 2013 :  21:00:07  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
χρονια πολλα και απο εμενα , μολις επεστρεψα
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2013 :  11:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ παιδιά!να είστε όλοι καλά!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Cactiholic
Advanced Member MEMBER CLUB

582 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2013 :  18:26:39  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Cactiholic  Απάντηση με παραπομπή
Α, καλά με τις γιορτές δεν τα πάω καλά...
Είμαι αδιόρθωτος!
Χρόνια πολλά Ειρήνη!!!
Κορυφή σελίδας

mpimpitakis
Starting Member

Greece
10 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2013 :  18:29:57  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mpimpitakis  Απάντηση με παραπομπή
Δυστυχώς δεν γνωρίζω ακόμη καλά τα ονόματα !
Αν και καθυστερημένα..
Χρόνια πολλά Ειρήνη!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 09 May 2013 :  18:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
ευχαριστώ! έπεσα ανήμερα του Πάσχα η γιορτή μου και ήταν λίγο δύσκολο να τη θυμηθείς!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 May 2014 :  23:31:31  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη χρόνια πολλάαα!!!!!

Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2014 :  06:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από kaktos

Ειρήνη χρόνια πολλάαα!!!!!

Σε ευχαριστώ Φωτεινή. Να είσαι καλά!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2014 :  08:59:08  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη Χρόνια Πολλά, ότι επιθυμείς να είσαι πάντα καλά, και καλές κάκτο-καλλιέργειες !!!!!!!!!
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2014 :  09:37:12  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Καλημέραααα!
Είμαι κι εγώ εδώ.
Αν και δεν ξέρω τι έχασα(δλδ πότε ήταν η γιορτή)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

Υ.Γ:Λόγω βαψίματος έλειπα,τώρα σιγά-σιγά θα επανέλθω γιατί έχω και ανθοφορία.

Κική
Κορυφή σελίδας

Ευρυδίκη

Greece
1137 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2014 :  19:38:54  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Ευρυδίκη  Απάντηση με παραπομπή
Ειρήνη εύχομαι σε σένα και στους αγαπημένους σου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΥΓΕΙΑ και ΟΜΟΡΦΑ ΦΥΤΑ (νομίζω μας καλύπτει όλες τις ανάγκες) .....
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2014 :  20:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
καλησπέρα παιδιά!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις θερμές ευχές σας.
Να είστε καλά.

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 14 May 2014 :  21:05:33  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Το λοιπόν!
Οι γιορτές κρατάνε σαράντα μέρες έτσι δε λένε;
Ακριβώς όσο χρειάζεται για την έκθεση της ΕΕΚΑΠ.
Εκεί να μου φέρετε τα δωράκια μου ε;

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 May 2014 :  07:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από mavirenes

Το λοιπόν!
Οι γιορτές κρατάνε σαράντα μέρες έτσι δε λένε;
Ακριβώς όσο χρειάζεται για την έκθεση της ΕΕΚΑΠ.
Εκεί να μου φέρετε τα δωράκια μου ε;

mavirenes

Γράφω αλλά χαμπάρι δεν παίρνετε μου φαίνεται.
Καλέ σας μεταφέρω νέα!
Προδίδω μυστικά.

Η έκθεση βρε παιδιά.
15 Ιουνίου θα γίνει.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 18 May 2014 :  11:20:35  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Α!Τώρα το'πιασα το υπονοούμενο......αργά,μάλλον καίω κάρβουνο.
Αντε κι έλεγα πότε θα συναντηθούμε πάλι?????
Εννοείται πως θα'ρθω.

Κική
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3024 Μηνύματα

Εστάλη - 18 May 2014 :  12:10:36  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Κικη

Α!Τώρα το'πιασα το υπονοούμενο......αργά,μάλλον καίω κάρβουνο.
Αντε κι έλεγα πότε θα συναντηθούμε πάλι?????
Εννοείται πως θα'ρθω.

Κική

Επισήμως θα γίνει ανάρτηση φαντάζομαι κάποια στιγμή από τα παιδιά.

mavirenes
Κορυφή σελίδας
Σελίδα: από 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.23 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000