ΚΑΚΤΟΣ - Forum - καλή Ανάσταση
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
Όνομα Μέλους:
Κωδικός:
Αποθήκευση κωδικού
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?

Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 καλή Ανάσταση
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

mavirenes
Premium Member MEMBER CLUB

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Apr 2012 :  14:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Εύχομαι σε όλους Καλή Ανάσταση με υγιεία, αισιοδοξία και αγωνιστικότητα!

mavirenes

ariskal
Dr Ferocactus Υπεύθ. μελών Β. Ελλάδος MEMBER CLUB

Greece
1893 Μηνύματα

Εστάλη - 13 Apr 2012 :  16:02:26  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ariskal  Απάντηση με παραπομπή
επισης
αλλα την αγωνιστικοτητα δεν την βλεπω.Παρα την κριση δεν υπαρχει ουτε ενα αμνοεριφιο στην αγορα , ολλα ηδη εξαντληθηκαν, ολοι θα ραξουν και θα ντερλικονουν μεχρι σκασμου

Edited by - ariskal on 13 Apr 2012 16:03:19
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Apr 2012 :  09:39:08  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
καλά να περάσετε εύχομαι κι εγώ

quote:
Είχε αποσταλεί από ariskal

επισης
αλλα την αγωνιστικοτητα δεν την βλεπω.Παρα την κριση δεν υπαρχει ουτε ενα αμνοεριφιο στην αγορα , ολλα ηδη εξαντληθηκαν, ολοι θα ραξουν και θα ντερλικονουν μεχρι σκασμου

Μάλλον πρέπει να υπολόγισαν ότι λόγω κρίσης δε θα πουλούσαν αρκετά και είχαν νομίζω λιγότερα προς διάθεση φέτος. Αλλες χρονιές μέχρι Μ. Σάββατο είχε άφθονα. Φέτος κι εγώ απ' την Πέμπτη είδα ότι άδειαζαν τα πάντα
Κορυφή σελίδας

SKScorpio
New Member

Greece
99 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Apr 2012 :  11:28:04  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην SKScorpio  Απάντηση με παραπομπή
Καλή ανάσταση σε όλους παιδιά και πάνω απ όλα υγεία!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 14 Apr 2012 :  12:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Φιλαράκια μου,
ίσως οι συνέλληνες χρειάζονται να πάρουν δυνάμεις από το ντερλίκωμα
για αμέσως μετά, έχουμε και θέμα με τη μνήμη μας ως λαός ωστόσο. Ξεχνάμε πολλά, πολύ και πανεύκολα.

Εξάλλου ότι φάμε φάμε με τα μετεκλογικά πετσοκόματα των μισθών θα πέσει πολύ δίαιτα.

Πάντως εύχομαι να περάσετε καλά με τους αγαπημένους σας και να απολαύσουμε και να εκτιμήσουμε όλοι ότι έχουμε, ότι έχει μείνει,
τα κακτιά μας, τα χαμόγελα, τους φίλους, την οικογένεια, τις ωραίες στιγμές.

Θα τα καταφέρουμε.

Χρόνια πολλά σε όλους.

mavirenes
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 04 May 2013 :  21:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Καλή Ανάσταση αδέλφια!

mavirenes
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 05 May 2013 :  07:47:41  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά!
Κορυφή σελίδας

Kostas

1791 Μηνύματα

Εστάλη - 05 May 2013 :  09:56:07  Εμφάνιση Προφίλ  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Kostas Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Kostas  Απάντηση με παραπομπή
..ανασταση..καναμε..ας φαμε κατι για την λιγουρα..και βλεπουμε αυριο -δηλ την επομενη της αναστασης..."επ¨ανασταση"- τι αλλο θα κανουμε.!!!!!!!!

χρονια πολλα κακτοπαρεα..!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 06 May 2013 :  18:34:19  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

..ανασταση..καναμε..ας φαμε κατι για την λιγουρα..και βλεπουμε αυριο -δηλ την επομενη της αναστασης..."επ¨ανασταση"- τι αλλο θα κανουμε.!!!!!!!!

χρονια πολλα κακτοπαρεα..!!

χρόνια πολλά Κώστα!

όσο για το επανάσταση μου θύμισες το ανέκδοτο
για όσους το ξέρουν

...που να τρέχουμε τώρα? δεν βαριέσαι μωρέ καλά είναι κι εδώ πέρα...

mavirenes
Κορυφή σελίδας

Κικη
Advanced Member

Greece
1234 Μηνύματα

Εστάλη - 15 Apr 2014 :  22:39:39  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Κικη  Απάντηση με παραπομπή
Αν και λίγο νωρίς (Μ.ΤΡΙΤΗ) ήθελα να πω σε όλους σας κακτόφιλοί μου
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ,ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου ό.τι επιθυμείται να σας πραγματοποιηθεί.

Να σας έχει ο ΘΕΟΣ καλά και εσας και την οικογένειά σας.

Υ.Γ:Ελπίζω να μην φάτε πολύ εγώ κρατιέμαι λόγω νηστείας, αλλά την Κυριακή θα κάνω ΜΠΑΜ απ'το φαγητό.

Κική
Κορυφή σελίδας

cactus30
Junior Member

Greece
215 Μηνύματα

Εστάλη - 16 Apr 2014 :  22:07:02  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην cactus30  Απάντηση με παραπομπή
Καλή Ανάσταση με υγεία αγάπη και φώτιση !!!!
Κορυφή σελίδας

mavirenes

Greece
3015 Μηνύματα

Εστάλη - 19 Apr 2014 :  17:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της mavirenes Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην mavirenes  Απάντηση με παραπομπή
Εσείς τελειώσατε με;
Εγώ πάντως την έχω πέσει στατων παιδιών!

Και μιας και το Εβραϊκό μας Πεσάχ σημαίνει πέρασμα,
εύχομαι να γίνει ένα θαύμα και να ξεπεράσουμε
τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε τα τελευταία χρόνια.
Καλή Ανάσταση κακτοφίλοι μου. Να είστε καλά!

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes

Edited by - mavirenes on 19 Apr 2014 17:51:52
Κορυφή σελίδας

Theodoros
Junior Member

Greece
213 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Apr 2014 :  04:28:32  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της Theodoros  Κλικ για εμφάνιση της διεύθυνσης MSN Messenger του μέλους Theodoros Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Theodoros  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστη !!! Σε όλους...

TzO
Κορυφή σελίδας

ATIAFEDERATION
New Member

Greece
31 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Apr 2014 :  12:13:11  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της ATIAFEDERATION Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην ATIAFEDERATION  Απάντηση με παραπομπή
Χρονια πολλα και υγεια σε ολους.
Κορυφή σελίδας

kaktos
Forum Admin MEMBER CLUB

4063 Μηνύματα

Εστάλη - 20 Apr 2014 :  18:13:48  Εμφάνιση Προφίλ  Μετάβαση στην προσωπική σελίδα του/της kaktos Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην kaktos  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά σε όλους!
Κορυφή σελίδας

Χρήστος.
Junior Member

Greece
145 Μηνύματα

Εστάλη - 23 Apr 2014 :  10:22:53  Εμφάνιση Προφίλ Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Χρήστος.  Απάντηση με παραπομπή
Χρόνια πολλά παιδιά, Χριστός ανέστη
Κορυφή σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση
 Εκτύπωση
Μετάβαση:
ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.16 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000