ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
ΚΑΚΤΟΣ - Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | | Προσωπικά μηνύματα | Αναζήτηση | Συχνές Ερωτήσεις
 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Εκτός θέματος
 ΓΙΑΤΙ???

Σημείωση: Πρέπει να έχετε κάνει εγγραφή για να γράψετε στο forum.
Για να κάνετε εγγραφή, κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List Insert YouTube

Smilies
8ball [8] Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D]
Black Eye [B)] Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D]
Dead [xx(] Disapprove [V] Evil [}:)] Kisses [:X]
No no [No] Question [?] Red carpet [RC] Rolleyes [rolleye]
Sad2 [sad] Shock [:O] Shy [8)] Sleepy [|)]
Smile [:)] Spring [spring] Super [T)] Tongue [:P]
Very cool [cool] Wink [;)]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON

Α Ν Α Σ Κ Ο Π Η Σ Η    Θ Ε Μ Α Τ Ο Σ
Kostas Εστάλη - 03 Feb 2014 : 20:27:28
στην αναγνωριση κακτων...στο θεμα του Χρηστου (μικρες νεες αγορες)..προσπαθω δυο μερες τωρα να απαντησω στην ερωτηση που εκανε για τα χωματα και το "συστημα" δεν λειτουργει δηλ γραφω κανονικα (την απαντηση...) και οταν παταω αποστολη..... αδιαφορα δηλ δεν κανει τιποτα........ στα υπολοιπα θεματα κλπ ολα πανε "ρολοι"..
17   Τ Ε Λ Ε Υ Τ Α Ι Ε Σ    Α Π Α Ν Τ Η Σ Ε Ι Σ     (Οι νεότερες πρώτες)
Kostas Εστάλη - 16 Feb 2014 : 21:13:27
quote:
Έφτιαξε μόνο του ή έκανες διαγραφή temporary internet files? (δεν ξέρω οδηγίες πώς, δεν τον έχω τον chrome)

δεν εκανα τιποτα...απλα εκανα παλι δοκιμη σε ολα και αυτο ...δουλεψε..!!

quote:
εγώ στην έκανα τη δουλειά για να μην τα ακούσω με την ταξινόμηση

...και αυτο μου περασε απο το μυαλο..(απο ποιο???)

εχω βαλει ομαδα επιστημονων να ψαξει ποιος "χακαρει" τον υπολογιστη μου...

(ασχετο)
kaktos Εστάλη - 16 Feb 2014 : 20:48:27
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

εχω το chrome.....!!..sto online καταστηματα .."εφτιαξε"...στα κονοφυτα.....τιποτα....

ΥΓ. δεν φταιει το φορουμ ουτε ο υπολογιστης μου.... η Κικη φταιει..."ματιασε" το καλο...γραψιμο μου.....

Έφτιαξε μόνο του ή έκανες διαγραφή temporary internet files? (δεν ξέρω οδηγίες πώς, δεν τον έχω τον chrome)
kaktos Εστάλη - 16 Feb 2014 : 20:38:59
Κώστα σε σαμποτάρουν!!
mavirenes Εστάλη - 16 Feb 2014 : 20:33:36
quote:
Είχε αποσταλεί από Kostas

ο ξαναχτυπησε...και μαλιστα δύο φορές μια στο online καταστηματα...και μια στο CONOPHYTUM - ταξινόμιση......

εγώ στην έκανα τη δουλειά για να μην τα ακούσω με την ταξινόμηση

Ever tried, ever failed. no matter. Try again, fail again, fail better (S. Beckett)

mavirenes
Kostas Εστάλη - 16 Feb 2014 : 15:26:52
περαστικά....

quote:
και ψάχναμε νοσοκομείο χτες???

γιατι το ψαχνατε?? ειχε φυγει απο εκει που ηταν??
Κικη Εστάλη - 16 Feb 2014 : 11:41:35
ΒΡΕ ΣΥ?Εγω σε μάτιασα ή εσυ που είμαι στο κρεββάτι και ψάχναμε νοσοκομείο χτες???
Τραβάω των παθών μου τον τάραχο απο προχτες.Που θα πάει όμως,δεν θα γίνω καλά μες στην βδομάδα?????
Πρώτα ο ΘΕΟΣ θα τα πούμε την Κυριακή και θα δεις ποιος ματιάζει ποιον.

Κική
Kostas Εστάλη - 16 Feb 2014 : 11:19:08
εχω το chrome.....!!..sto online καταστηματα .."εφτιαξε"...στα κονοφυτα.....τιποτα....

ΥΓ. δεν φταιει το φορουμ ουτε ο υπολογιστης μου.... η Κικη φταιει..."ματιασε" το καλο...γραψιμο μου.....
kaktos Εστάλη - 16 Feb 2014 : 07:39:23
Επίσης, μπορεί να φταίει ο firewall που χρησιμοποιείς. Ο Norton φημίζεται για τέτοιου είδους προβλήματα...Μήπως είναι αυτό;
kaktos Εστάλη - 15 Feb 2014 : 23:32:29
Κώστα έχω ελέγξει τα πάντα (όσα μπορώ και ξέρω τουλάχιστον) και δεν υπάρχει κάτι. Αλλωστε, δεν έχει γίνει κάποια αλλαγή στο φόρουμ ούτε όταν το έπαθες πρώτη φορά ούτε τώρα...

Όπως σου είχα πει πιθανόν να είναι κάτι που κράτησε ο υπολογιστής σου στη μνήμη. Μήπως διορθωθεί αν καθαρίσεις την cache του browser που χρησιμοποιείς. Μπορείς να δοκιμάσεις αν έχεις Internet explorer να πας στο Tools--> Internet options --> Delete temporary files, history, cookies κλπ...
Διαφορετικά, να δοκίμαζες με κάποιον άλλο browser (δεν ξέρω ποιον χρησιμοποιείς?)
Κικη Εστάλη - 15 Feb 2014 : 21:39:35
Αρχηγέ έχεις πρόβλημα.Χα,χα,χα.Πλάκα κάνω.Μπορεί να είναι για λίγο,δες μήπως ξεμπλοκάρει αργότερα.

Κική
Kostas Εστάλη - 15 Feb 2014 : 21:25:52
ο ξαναχτυπησε...και μαλιστα δύο φορές μια στο online καταστηματα...και μια στο CONOPHYTUM - ταξινόμιση......

Χρήστος. Εστάλη - 04 Feb 2014 : 21:47:55
Καλησπέρα σε όλους, πρώτα πρώτα να ευχαριστήσω τον Κώστα για την προσπάθεια και την θέληση να ανταποκριθεί, την «Κάκτος» κατά κόσμον Φωτεινή, και όλους που ενδιαφερθήκατε
Νομίζω ξέρω τι έγινε, μάλλον όταν προσπαθούσε να μου απαντήσει εγώ έκανα επεξεργασία απάντησης και έκανα αποστολή.
Ελπίζω ν διορθωθεί σύντομα περιμένω την απάντηση του ειδικού με ανυπομονησία!!
Κικη Εστάλη - 04 Feb 2014 : 19:33:34
Βρε λύσσα κακιά.Τι να σου κάνω που σου'χω αδυναμία,αλλιώς........

Υ.Γ:εμένα μια χαρά μου πάνε οι απαντήσεις μου,παντού.Χα,χα,χα,χα...

Κική
Kostas Εστάλη - 04 Feb 2014 : 18:38:48
..το "κουμπι" αποστολη απαντησης....δεν θελει να πατηθει με τιποτα...

μεχρι και η κικη βοηθησε...αλλα αυτο.....τιποτα...!!!!
Κικη Εστάλη - 04 Feb 2014 : 00:42:09
test και απο μένα.

Κική
Nuxtofulakas Εστάλη - 04 Feb 2014 : 00:18:30
test ok κι απο εμένα!
kaktos Εστάλη - 03 Feb 2014 : 23:11:06
Πήγα να δω κι εμένα μου έβαλε κανονικά την απάντησή μου...
Έλεγξα και το θέμα δεν είναι "κλειδωμένο", δηλαδή, είναι ανοιχτό σε απαντήσεις.
Μπορεί παρακαλώ να δοκιμάσει και κάποιος ακόμη και να μας πει εδώ εάν μπορεί να απαντήσει ή όχι
Το θέμα είναι αυτό:
http://cactus.thelo.gr/forum/el/topic.asp?TOPIC_ID=2067

Μήπως έτυχε κάποια/ες συγκεκριμένη/ες στιγμή/ες να υπάρχει θέμα και με τη σύνδεσή σου και συνέβη, δεν μπορώ να δω κάτι άλλο προς το παρόν.

ΚΑΚΤΟΣ - Forum © 2005-2012 Cactus.Thelo.gr Κορυφή σελίδας
This page was generated in 0.18 seconds. S.n.i.t.z. F.o.r.u.m.s 2000